Anasayfa » Cristiano Ronaldo, Instagram’da Bir Numara Oldu
Teknoloji Yaşam

Cristiano Ronaldo, Instagram’da Bir Numara Oldu

ronaldo-instagramda-bir-numara

Cristiano Ronaldo, Instagram’da 400 Milyon Takipçisiyle Bir Numara Oldu

Manchester United Futbol takımının yıldız oyuncusu Cristiano Ronaldo, Instagram’da 400 milyon takipçisiyle bir numara oldu.

Cristiano Ronaldo’dan daha fazla takipçisi olan tek bir hesap var, bu hesapta Instagram’ın kendi sayfası ve takipçi sayısı 469 milyon kişi.

Amerikalı model Kylie Jenner 309 Milyon takipçi sayısıyla Ronaldo’dan sonra Instagram’ın en çok takipçi sayısına sahip ikinci ünlü kişisi oldu.

Paris Saint-Germain Futbol takımının yıldız oyuncusu Lionel Messi 306 Milyon takipçi sayısıyla Kylie Jenner’den sonra üçüncü sırada yer aldı.

Sosyal Medya Uygulamaları Instagram ve Twitter

Gençler arasında sosyal medya denildiğinde akıllarına ilk gelen mecra Instagram ya da Twitter oluyor. Facebook’un Instagramı satın almasından sonra sosyal medya uygulaması büyük bir ivme yakaladı. Çünkü son dönemde hem Instagram’ın, hem de Twitter’ın fazlasıyla popüler olduğunu söyleyebiliriz.

Instagram; fotoğraf paylaşma platformudur. En popüler sosyal medya uygulamalarından bir tanesi haline gelen Instagram üzerinden takipçilerinizle fotoğraflarınızı paylaşabilir, takip ettiğiniz hesapların fotoğraflarını görüntüleyebilir, beğenebilir ve yorum yapabilirsiniz.

Twitter; Bu uygulama kullanıcılarına dünyada olup biten her şeyi anında öğrenebilme şansı veriyor. Android, iOS ve Windows işletim sistemleriyle uyumlu olan ve uygulama üzerinden ücretsiz üyeliğinizi oluşturabilirsiniz. Üyelik oluşturduktan sonra uygulama üzerinden istediğiniz her hesabı takip edebilir, sohbetlere katılabilir veya görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Yazar Hakkında

selin parlak

Yorum Yaz

Yorum Yazmak için Tıkla!