Anasayfa » Fenerbahçe Token artık uluslararası borsada!
Kripto Para Spor

Fenerbahçe Token artık uluslararası borsada!

fenerbahçe-1
Fenerbahçe Token, önemli kripto borsalarından Bitfinex’te piyasaya çıkacak.

Kripto paralar, günümüz dünyasında birçok alanında oldukça etkili ve ön planda olmaya başladı. Birçok spor kulübü kendi adıyla token’larla kripto borsasına giriş yaptı. Fenerbahçe, geçtiğimiz Ağustos Token piyasasına giriş yapmıştı. Fenerbahçe Token, şimdi de uluslararası borsada kendini gösterecek.

Bitfinex:” Fenerbahçe Token’i listeleyen ilk uluslararası kripto para borsası olmaktan gurur duyuyoruz”

Geçen yılın ağustos ayında Paribu platformuna sağlam bir giriş yapan FB Token, daha ilk işlem gününde değerini 5’e katlamıştı. Fenerbahçe Token, dünyanın en önemli dijital varlık ticaret platformlarından birisi olan Bitfinex’te listelenecek. Henüz platformda ne zaman al-sat işlemlerine açılacağı açıklanmadı.

Konuya ilişkin olarak Bitfinex resmi hesabı şu ifadeleri paylaştı:

Bitfinex, Fenerbahçe Simgesini (FB) listeleyen ilk uluslararası kripto para borsası olmaktan gurur duyar! Fenerbahçe Token, sizi Türkiye’nin en büyük futbol kulübüne yaklaştırıyor. Mevduat ve alım satım çok yakında, bizi izlemeye devam edin!

Fenerbahçe Token, şu anda 37 lira seviyesinde işlem görürken piyasa değeri şu anda 81.401.200 TL civarlarında. Bitfinex borsasına giriş yaptıktan sonraki dönemlerde Tokenin hangi konumlara geleceğini kestirmek çok zor.

Etiketler

Yazar Hakkında

TeknoGoril

Yorum Yaz

Yorum Yazmak için Tıkla!