Anasayfa » İlk Dijital Autoshow Başlıyor
Otomobil

İlk Dijital Autoshow Başlıyor

İlk dijital otomobil organizasyonu Autoshow 2021 Mobility fuarı 2021 14-26 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek. Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD) tarafından düzenlenen organizasyon yapılan açıklamaya göre, 13 Eylül’de basın mensupları,14 Eylül’de ise tüm otomotiv tutkunları ile buluşacak.

Organizasyonda ziyaretçiler, fuara katılan otomobillerin ve hafif ticari araçların yanı sıra ilk kez motosiklet ve scooter’ları da inceleyebilecek.

Dijital Stantlar Hazırlandı

ODD Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bilaloğlu fuara ilişkin olarak ‘’Autoshow’u bu yıl çağımızın ihtiyaç ve teknolojilerine adapte ederek, Türkiye’nin ilk dijital Autoshow’u olarak “Mobilite” teması ile 14-26 Eylül tarihlerinde ziyaretçileriyle buluşturuyoruz.  Çok sayıda otomotiv markasını bir araya getirecek ve dünyadan herkesin erişimine açık olacak bu dijital platformun ülkemiz otomotiv sektörünün tanıtımına katkıda bulunacağına inanıyoruz.

Bildiğiniz üzere Otomotiv sektörü çok önemli bir değişim ve dönüşümün içerisinden geçiyor. Bu noktada teknolojik gelişmelerin ülkemize getirilebilmesi ve yatırımların artırılması için gerekli alt yapı hazırlıklarının tamamlanması yönünde kamunun da katkısı ve desteği büyük önem arz ediyor.’’ dedi.

Fuarda yer alan her marka, ziyaretçilerine sanal gezinti için boyutlandırılmış özel stant alanını tasarlamış durumda. Panaromik görüntüleme teknolojisi ile oldukça zengin bir dijital fuar deneyimi yaşayacaklar. Autoshow’da yaklaşık 30 otomotiv markasının birçok modeli ve çeşitli sürprizler, otomotiv tutkunlarının beğenisine sunulacak. Markaların satış temsilcileriyle canlı görüşürken ürünler ve finansman imkanları hakkında detaylı bilgi alabilecekler. Otomotiv sektörüne ve geleceğine dair en güncel bilgilerin paylaşılacağı çok sayıda toplantı ve konferanslar düzenlenecek.

Dijital Autoshow’a Nasıl Giriş Yapılacak

Autoshow 2021 Mobility etkinliği için tüm otomotiv tutkunları www.odd.org.tr  adresinden giriş yaparak ücretsiz kayıt yaptırabilirler. Autoshow 2021 Mobility uluslararası OICA fuar takvimine de dahil edildi. Fuar tüm ziyaretçilerine benzersiz deneyimler ve heyecanlar vaat ediyor.

Yazar Hakkında

selin parlak

Yorum Yaz

Yorum Yazmak için Tıkla!