Anasayfa » İnstagram Çöktü mü?
Flaş Haber Yaşam

İnstagram Çöktü mü?

intagram-coktumu-nedenyanit-vermiyor

Dünyanın en büyük sosyal medya platformlarından biri olan instagram’da sorun yaşanıyor. Milyonlarca instagram kullanıcısı bu sabah saatlerinden beri sosyal medya paylaşım sitesine giriş yapamıyor.

Sorun ABD eyaletlerinde daha yoğun yaşanırken, Avrupa ve Türkiye’de de bazı kullanıcılar paylaşımlarında sıkıntı yaşıyor. Story adı verilen hikaye bölümüne yeni eklemeler dışında bazı kullanıcılar yeni fotoğraflar dahi yükleyemiyor.

Kısa sürede en çok konuşulanların arasına girmeye başlayan “İnstagram çöktü mü” sorusuna bir cevap aranıyor. Kullanıcıların çoğu akış yenilenemedi hatasıyla karşılaşıyor. İnstagram da neden sorun yaşandığına dair bir bilgi bulunmazken sorunla ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

İnstagram Nedir?

Instagram akıllı telefonlarda kullanılan fotoğraf ve video paylaşım uygulamasıdır. Uygulamayı bu kadar cazip kılan ise çekilen sıradan fotoğrafların üzerinde çeşitli filtrelerler kullanarak, mükemmel görüntülere sahip fotoğraflar elde edebilmeniz. Bu görüntüleri sosyal medya platformunda herkese açık olarak veya önceden onaylanmış takipçilerle paylaşılabilir ve diğer kullanıcıları takip edebilir. Kullanıcılar, diğer kullanıcıların içeriğine etiketlere ve konumlara göz atabilir ve trend olan içeriği görüntüleyebilir. Servis ayrıca mesajlaşma özellikleri, tek bir gönderiye birden fazla resim veya video ekleme yeteneği ve ‘hikaye’ özelliği ekledi.

Yazar Hakkında

selin parlak

Yorum Yaz

Yorum Yazmak için Tıkla!