Anasayfa » Instagram da Para Kazanma Dönemi Başlıyor
Teknoloji

Instagram da Para Kazanma Dönemi Başlıyor

ınstagramda-parakazanma-donemi-basliyor

İnstagram da Beklenen Abonelik Uygulaması Başlıyor

Facebook (Meta)’ a ait sosyal medya uygulamasından biri olan Instagram, isteyen kullanıcıların platform üzerinden para kazanmasına yönelik beklenen “abonelik” uygulamasını kullanıma açmaya hazırlanıyor. Instagram, NFT’lerin kullanıcı profillerde sergilenebilmesi için çalışıyor. 

NFT ( Non-Fungible Token)‘ler kripto piyasaların son gözdesi oldu. Birçok ünlü ya da içerik üreticisi bu ürünleri üretip sergiliyor ve satıyor. Instagram, NFT’lerin profillerde sergilenebilmesi için çalışmalarına hız verdi.

Benzer bir özelliğin Facebook’a a getirileceği açıklandı. Ayrıca sistem için 3 boyutlu NFT güncellemesi de yapılıyor. 

Facebook (Meta), Instagram’a Abonelik Bölümü Ekledi

Facebook (Meta) IOS ve Android işletim sistemlerinin uygulama mağazalarında yaptığı güncelleme ile birlikte kullanıcılarına, “Uygulama içi satın alma” bölümüne ‘Instagram Subscriptions (Abonelikler) bölümü ekledi.

Instagram’ın Yeni Uygulamasının Ücretleri Açıklandı

Instagram’ın yeni özelliğinin ücretleri açıklandı. İlk olarak belirli sayıda kullanıcı ile deneme testleri gerçekleştirilecek. Abonelik sisteminin fiyatları 10,99 TL ile 54,99 TL arasında değişirken, uygulamanın yurtdışı bedeli ise 0,99 dolar olarak açıklandı. Fiyat aralığı baz alınarak, en düşük ücret ile en yüksek ücret arasındaki abonelik farkı ile ilgili detay açıklanmazken, deneme testlerinin başarılı olması durumunda uygulamanın bütün kullanıcılara açılacağı açıklandı.

Instagram Badge 10,99 TL-54,99 TL arası

Instagram Subscriptions (1 Ay) 10,99 TL

Yazar Hakkında

selin parlak

Yorum Yaz

Yorum Yazmak için Tıkla!