Anasayfa » Oppo Reno 7 4G Türkiye’de Satışa Sunuldu!
Teknoloji

Oppo Reno 7 4G Türkiye’de Satışa Sunuldu!

OPPO, Türkiye’deki ürün gamına sonunda Reno7 serisinden bir modeli ekledi.

Geniş OPPO Reno7 ailesinin en yeni üyelerinden birisi olan OPPO Reno7 4G, Türkiye’de 8 GB RAM + 128 GB depolama ile 9.299 TL ‘ye buradan satın alınabilir hale geldi. Kısa süre önce resmi Türkiye sitesi açılan cihaz, isminde de geçtiği üzere 5G değil 4G ağlarıyla bağlantı kurabilen bir telefon modeli konumunda yer almakta. Bu açıdan 5G’nin açık olmadığı Türkiye gibi birçok pazara uygun olan cihaz, genel olarak oldukça şık bir seçenek konumunda. Türkiye’de 5G ne zaman kullanılmaya başlanacak?

Baktığımız zaman selfie kamerasını ekran deliğinde taşıyan telefon, gücünü Snapdragon 680 işlemciden alıyor ve 8 GB RAM ile geliyor. Aynı zamanda 5 GB kadar sanal RAM sunan Reno7 4G, Türkiye’de 128 GB dahili depolamaya sahip olacak. Kutusundan Android 12 ile çıkan OPPO Reno7 4G, HDR destekli 6,43 inç FHD+ 90 Hz AMOLED ekran taşıyor. Önünde 32 megapiksel selfie kamerası bulunan telefon, arkasında ise 64 megapiksel ana + 2 megapiksel makro (Mikroskop) + 2 megapiksel derinlik kameralarını bir araya getiriyor.

33W şarj destekli 4.500 mAh pili bulunan cihaz, 3,5 mm kulaklık girişine sahip olmasıyla sevindiriyor. İki farklı renkte gelen Reno7 4G, 365 dolarlık bir yurt dışı fiyatına sahip. Yeni Oppo Reno 7 Türkiye’de Fiyatı ne kadar olacak? Henüz Türkiye fiyatı bilinmeyen telefon, burada en az 8 bin TL olacak izlenimi oluşturmakta.