Anasayfa » TOGG Zorlu Hava Koşulları Testiyle Gündemde!
Otomobil

TOGG Zorlu Hava Koşulları Testiyle Gündemde!

Bu yılın başında CES 2022 fuarında boy gösteren yerli otomobil TOGG, paylaşılan zorlu hava koşulları videosuyla heyecanlandırdı.

Bu yılın başında gerçekleşen CES 2022 etkinliğinde daha yakından tanıdığımız TOGG, artık zorlu hava koşulları testinde. Özellikle SUV otomobiller için hayati öneme sahip olan zorlu koşul testi, TOGG’un gelecekteki kondisyonunun en önemli temsilcilerinden biri olacak. Şirketin Twitter hesabından paylaşılan video, aracın test sırasında drone ile çekilen görüntüsünü göstermekte.

İşte o görüntüler

Twitter’da paylaşılan video, aracın karlı arazideki sürüş kondisyonunun test edildiği videoyu drone görüntülerini içermekte. Yapılan testin detayları paylaşılmamış olsa da videoda prototip bir aracı görmekteyiz. Gerçekleşen bu test, zorlu hava koşullarındaki mevcut durumu anlamaya ve daha da geliştirilmesine yardımcı olacaktır. SUV araçlarda tüketicilerin mutlaka gözettiği koşul dayanıklılığı, TOGG’un odaklandığı noktalardan biri gibi görünmekte.

Kısa sürede 180 binden fazla görüntülenen videoda, aracın karlı havada iyi bir sürüş performansı gösterdiği görülüyor. Ancak şu an geliştirilme aşamasında olunduğu için, aracın dayanıklılığıyla ilgili yorumu gelecek yıla saklamak gerekiyor.

TOGG’un 2022 yılının sonunda seri üretime gireceği daha önce söylenmişti. Merakla TOGG‘un çıkışını beklemekteyiz. Fiyatı konusunda da halen soru işaretleri olmakla beraber tahminlere göre diğer markaların elektrikli araçlarına yakın bir fiyat olacağı düşünülmekte.

Etiketler

Yazar Hakkında

Mert Yolcu