Anasayfa » WhatsApp’tan Bir Güncelleme Daha
Teknoloji

WhatsApp’tan Bir Güncelleme Daha

WhatsApp-guncelleme-daha

WhatsApp ‘Mesaj Silme’ uygulamasını Güncelledi

Facebook (Meta)’un mesajlaşma uygulaması WhatsApp kullanıcılarından gelen istekler doğrultusunda uygulamalarına her geçen gün yeni bir özellik ekliyor ve eski özelliklerini de yeniliyor.
Mesajlaşma uygulaması WhatsApp, milyonları ilgilendiren bir yeniliği daha duyurdu. WhatsApp, 1 saat 8 dakika 16 saniye olan mesaj silme süresiyle ilgili yeni bir güncelleme kararı aldı. Artık 2 gün 12 saate kadar mesajlar geri silinebilecek.

Mesaj Silme Süresi Uzatılıyor


Dünyada en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması WhatsApp Herkesten Sil” ya da “Benden Sil” butonuyla iki seçenekli mesaj silme özelliğini kullanıcılarına sunmuştu. Bu özellikle WhatsApp üzerinden atılan mesajları geri almanıza olanak tanıyan bir özellik olduğu açıklanmıştı.
Atılan mesajın silinme süresi daha önce 1 saat 8 dakika 16 saniye iken yeni güncelleme ile birlikte 2 gün 12 saate çıktı. Bu yenilikle birlikte gönderilen mesaj, karşı taraftan 2 gün 12 saat içerisinde rahatlıkla silinebilecek. Yeni silme süresinin yakın zamanda hem iOS hem de Android kullanıcılarına açılması bekleniyor.

Bir Güncellemede Grup Yöneticilerine Geldi


Bir Güncellemede Grup Yöneticilerine geldi. WABetainfo‘ya göre grup yöneticileri artık gruptaki katılımcıların attıkları mesajları silebilecek. WhatsApp bu uygulamayı şimdilik kullanıcılarına kademeli olarak sunuyor. Özelliğin önümüzdeki günlerde daha fazla kullanıcıya açılması bekleniyor.

Yazar Hakkında

selin parlak

Yorum Yaz

Yorum Yazmak için Tıkla!