Anasayfa » Beşiktaş’ta Alex Teixeira bekleyişi! Transferde son durum…
Spor

Beşiktaş’ta Alex Teixeira bekleyişi! Transferde son durum…

besiktas_alex_teixeira_sure-istedi
besiktas_alex_teixeira_sure-istedi
Beşiktaş Kulübü yeni sezon hazırlıklarına teknik direktör Sergen Yalçın yönetiminde devam ediyor. Siyah-beyazlılar; UEFA Şampiyonlar Ligi'nde mücadele edeceği sezonda kadrosuna önemli isimleri dahil etmek için çalışmalarını sürdürüyor. Taraftarın çok istediği yıldız isim konusunda sıcak gelişmeler yaşanıyor.

Beşiktaş Kulübü yeni sezon hazırlıklarına teknik direktör Sergen Yalçın yönetiminde devam ediyor. Siyah-beyazlılar; UEFA Şampiyonlar Ligi’nde mücadele edeceği sezonda kadrosuna önemli isimleri dahil etmek için çalışmalarını sürdürüyor. Taraftarın çok istediği alex konusunda sıcak gelişmeler yaşanıyor.

BEŞİKTAŞ TEIXEIRA’YI BİTİRMEK İSTİYOR

Beşiktaş’ın transfer gündeminin ilk sıralarında yer alan Alex Teixeira konusunda umutlu bekleyiş devam ediyor. Beşiktaş Yönetimi, Dubai’de umduğu gibi teklifler bulamayan Alex Teixeira’yı bu kez bitirmek istiyor.souzanında bu transferde büyük bir pay sahibi.

SÜRE İSTEDİ

Ülkesine dönen ve Beşiktaş’tan süre isteyen Brezilyalı futbolcunun, birkaç gün içerisinde yanıt vermesi bekleniyor.

TEIXEIRA İÇİN 5 EURO BİLE FAZLADAN VERMEYİZ

Hürriyet Gazetesi’nden İsmail Er’in haberine göre; Beşiktaş Yönetimi ile Alex Teixeira arasındaki görüşmelerde son günlere girildi. Siyah beyazlıların 2 gün süre verdiği Brezilyalı 10 numara, bu süre içerisinde kararını iletmek zorunda. Siyah beyazlılar, yıldız futbolcunun menajerine, Harcama Limitleri’ni aşamayacaklarını iletirken, önerilen maaş üzerinden 5 Euro bile fazla veremeyeceklerini söyledi.

Yorum Yaz

Yorum Yazmak için Tıkla!