Anasayfa » Binance bir tıka 1 BTC kazandıran buton
Kripto Para Oyun

Binance bir tıka 1 BTC kazandıran buton

Bitcoin-Butonu-1
Binance, platform üzerinde ve sosyal medyadaki etkileşimini yükseltmek için geliştirdiği çeşitli hediyeler verdiği yeni Bitcoin oyununu duyurdu.. Kullanıcılar, Bitcoin butonu adı verilen bu oyun sayesinde 1 BTC kazanabilecek.

“Bitcoin Butonu” (Bitcoin Button) adıyla duyurulan yeni oyun, adından da anlaşılacağı üzere Bitcoin Butonu’na basarak çeşitli hediyeler kazandırmayı sağlayan bir oyun. Hediyeler arasında BTC, NFT ve çeşitli para ödülleri bulunuyor. Eğer şanslı kişilerdenseniz 1 BTC kazanabiliyorsunuz.

Bitcoin Butonu ile hangi hediyeler veriliyor?

Bitcoin Button adıyla çıkan yeni oyun, adı üstünde Bitcoin Butonu’na basarak çeşitli hediyeler veriyor.

  • 1 BTC
  • 10,000 dolara kadar para ödülü
  • NFT (Gizemli Kutu) ödüller arasında bulunuyor.

Binance, Bitcoin butonu nasıl kullanılır?

  • Buradaki linke tıklayarak Bitcoin Button sayfasına gidin.
  • Twitter veya Binance hesabınız ile giriş yapın (Twitter ile giriş yapıyorsanız en az 10 takipçiye sahip olmanız ve @Binance hesabını takip etmeniz gerekiyor).
  • Butona yalnızca 2 kere basabiliyorsunuz. Biri Twitter diğeri ise Binance hesabından giriş yapılması gerekiyor.

Sistem nasıl çalışıyor, kazananlar nasıl belirleniyor?

Öncelikle 50,000 kullanıcının aynı anda sisteme giriş yapması gerekiyor. Gereksinimler sağlandığında oyun 60 saniyelik geri sayım ile başlıyor. Her kullanıcı butona tıkladığında 60 saniyelik geri sayım sıfırlanıyor ve yeniden başlıyor. Eğer butona son olarak siz bastıysanız; yani sayı olarak 60:00‘ı tutturduysanız 1 BTC‘nin sahibi oluyorsunuz.

10,000 dolarlık para ödülü

Bitcoin Butonu’na bastıktan sonra çıkan ekranı screenshot alarak #BitcoinButton ve #Binance haşhtag’leri ile birlikte Twitter’da paylaşlaştıktan sonra çekilişe katılmış oluyorsunuz.

NFT ödülü

Bitcoin Butonu’na bastığınız durumda NFT ödülünü almış oluyorsunuz. Binance’ın NFT sayfasındaki Gizemli Kutular (Mystery Boxes) bölümünde nft kutunuzu görebilirsiniz.

1 BTC ne kadar?

Bitcoin (BTC) anlık olarak 1 Bitcoin şu anda 44.454,20 dolar yani 659.513,62 tl dir.

Yazar Hakkında

TeknoGoril

Yorum Yaz

Yorum Yazmak için Tıkla!