Anasayfa » BMW X2 M35i M 50th Anniversary Edition; 2022 için Özel Model…
Otomobil

BMW X2 M35i M 50th Anniversary Edition; 2022 için Özel Model…

BMW X2 M35i M 50th Anniversary Edition
BMW M; 50. yılını kutluyor…

BMW X2 SUV Coupe, BMW M Serisinin 50. yıl dönümünü kutlamak için özel bir model çıkarıyor. Bu küçük boyutlu SUV Coupe, BMW’nin en küçük SUV Coupe’si ve birçok müşterinin ilk BMW’sini almasını temsil ediyor. Daha benzersiz ve etkileyici bir SUV Coupe arayan alıcıları cezbetmek için BMW, X2 M35i için özel bir tasarım paketi sunuyor. BMW X2 M35i M 50th Anniversary Edition.

BMW X2 M35i M 50th Anniversary Edition, M Serisinin tarihini kutlayan özel BMW modellerinin arasında yerini alacak. BMW’nin bu 50 yıl özel modelini diğer modellerden farklı kılmak amacıyla çok sayıda farklı döşeme parçaları eklenmiş. Son BMW CS modellerindeki altın vurgular ve karbon fiber karoserin eklenmesi gibi diğer BMW M ürünlerinden türetilen stil ipuçlarını bulabiliyorsunuz.

BMW X2 M35i, sahne spotları altında duran gösterişli bir hatchback gibi. Bu SUV, bir arazi aracının niteliklerini taşırken kullanıcıya eğlenceli bir sürüş deneyimi sunmayı amaçlıyor. Bu modeli gücü ise 301 beygir gücü ve 331 lb-ft tork üreten turbo şarjlı 2.0 litrelik bir motordan geliyor. Test edilmiş 4 sıralı bu motor, BMW’nin X Drive dört tekerlekten çekiş sistemi ile gücü dört tekerleğe yönlendiren 8 vitesli bir otomatik şanzımanla eşleştirilmiş. Ön tekerlekten çekişli amiral gemisi X2 modeli, hem ilk M Performance aracı hem de BMW’nin bir modele yerleştirdiği en güçlü dört silindirli motora sahip.

X2 M35i’yi standart modeline göre daha da farklı kılmak için BMW, torku yöneten bir M Sport diferansiyel de içeriyor. Ayrıca bu motora biraz daha karakter kazandıran bir M Sport egzoz da var. M Sport direksiyon ve süspansiyon ile arazi aracında biraz heyecan arayan müşteriler için sürüşü daha çekici hale getiriyor.

Bu yeni X2’nin çıkışını görmek harika ama beklentimiz diğer modellere göre küçük stil değişikliklerinden ve yeni bir model isminden çok daha fazlasına sahip olması. BMW’nin M Serisinin 50. yılı kutlamaları çerçevesinde başka neler var yakında göreceğiz diye düşünüyorum.

Yazar Hakkında

Deniz Yalçın

Teknoloji Sevdalısı, Yazar, Şair.

Yorum Yaz

Yorum Yazmak için Tıkla!