Anasayfa » Büyükler düşerken Bu 6 Altcoin Uçuyor!
Flaş Haber Kripto Para

Büyükler düşerken Bu 6 Altcoin Uçuyor!

6-altcoin-uçuyorlar-1

Dün 50.000 dolar seviyesinin üstüne yeniden çıkan Bitcoin (BTC), bu seviyede tutunamadı ve 49.500 dolar seviyesine geri çekildi. Ethereum (ETH) ise dün ulaştığı 4.000 doların altına düştü ve 3.868 dolardan işlem görüyor. Cardano (ADA) 2.85 doların altında kaldı, XRP 1.25 dolardan işlem görüyor ve Dogecoin (DOGE) ise 0.30 doların altına düştü. Sizler için bu yazıda en iyi altcoinleri analiz ediyoruz…

En çok değer kazanan altcoin, Quant (QNT) oldu


Ağın verimliliğini ve birlikte çalışabilirliğini azaltmadan Blockchain’leri ve ağları küresel ölçekte birbirine bağlamak amacıyla 2018’de ortaya çıkan Quant,
birlikte çalışabilirlik sorununu çözen ilk kapsamlı projedir. QNT, sabah saatlerinde 250.48 dolara çıkarak şuana kadar en yüksek seviyeye yükseldi. 24.16’lık bir yükseliş ile 245.28 dolardan işlem görüyor.

Polygon, Ethereum ölçeklendirme ve altyapı geliştirme için iyi yapılandırılmış, kullanımı kolay bir platform olarak karşımıza çıkıyor. MATIC, son zamanlarda staking gelirinde yükseliş gördü.

AXS ve MIOTA yüzde 10’un üzerinde yükseldi

Tangle adlı bir teknolojiyi kullanan bir dağıtık defter protokolü olan IOTA (MIOTA), en çok değer kazanan üçüncü altcoin oldu. MIOTA, son 24 saatte yüzde 15.03’lük bir artış ile 1.82 dolara yükseldi. MIOTA’nın ticaret hacmi, geçtiğimiz günlerde bir milyonu geçmişti.

Bu Altcoin, 12x Yapma Gücüne Sahip!

Blockchain tabanlı, oyuncuların sahip olduğu ve işlettiği bir ticaret ve savaş oyunu olan Axie Infinity (AXS), yüzde 13.43 oranında değer kazandı. Dün akşam saatlerinde 94.62 dolar ile ATH yapan coin, yazım sırasında 84.14 dolarda.

FIL, yeni depolama duyurusunun ardından ivme kazandı

Merkezi olmayan depolama sistemi Filecoin (FIL) de dünkü “Web3.Storage” duyrusunun ardından momentum kazandı. Dün tanıtılan Web3 Storage, Filecoin’de veri depolamanın en kolay yolu olarak tanıtıldı. FIL ise bu sırada yüzde 11.82 oranında yükselip 93.42 dolarlık seviyelerini gördü.

Ve ayrıca, Otomatikleştirilmiş bir piyasa yapıcı kullanan stablecoin’ler için merkezi olmayan bir borsa hizmeti sunan Curve DAO (CRV), yüzde 8.53 oranında değer kazandı.

Yazar Hakkında

TeknoGoril

Yorum Yaz

Yorum Yazmak için Tıkla!