Anasayfa » Dogecoin yükseliş devam edecek mi? Teknik analiz
Flaş Haber Kripto Para

Dogecoin yükseliş devam edecek mi? Teknik analiz

dogecoin-fiyat-analiz-yukselis-devam-edecekmi

Dogecoin fiyat analizi

0,26 ila 0,28 dolar seviyesinde ciddi bir talep bölgesi yer alıyor, bu aralığın üzerinde bir kırılma olması muhtemel gözüküyor. DOGE, ayın başından bu yana yüzde 14 arttı ve 0.3028 dolar civarındaki direnç bölgelerini test ediyor.

Kripto para piyasası güne olumlu başlasa da yönünü bir kez daha aşağı yönlü çevirdi.

Dogecoin, son 24 saatte yüzde 0,18 değer kazanarak 0,30 doların hemen üzerinde işlem görüyor.

Göreceli Güç Endeksi (RSI) 56’da ve bu da satın alma ivmesi için bir miktar yer olduğunu gösteriyor. Fiyat ayrıca orta Bollinger Bantlarının çevresinde 0,29 dolar seviyesinde bulunuyor ve bu da paritenin mevcut fiyattan biraz fazla satın alındığını gösteriyor. DOGE’nin %35 artarak 0,368 dolara fırlaması pek çok analistin beklediği bir durum.

Son 3 işlem seansı, fiyatın SMA’nın büyük ölçüde üzerine yükseldiğini ve 0,3 dolar seviyesinin yakınında konsolidasyona yöneldiği yükseliş hareketini onaylıyor. Mevcut ticaret seansı devam ederken, fiyatın 0,295 dolardan 0,30 dolara artışıyla alıcının hakim olduğu bir kapanış bekleniyor. 4 saatlik RSI, 56’da, ortalama bir değerde.

Dogecoin fiyat analizi sonucu

16 Ağustos zirvesinin ardından başlayan geri çekilmenin, tokeni 0,24 dolar desteğe ittiğini ve DOGE’yi 0,3 dolar işaretinin çevresindeki yerleşime doğru götürdüğü doğruladı. Buradan, 0,40 dolara kadar olan süreçte yüzde 35’lik bir yükseliş beklenebilir. (yatırım tavsiyesi değildir)

Yazar Hakkında

TeknoGoril

Yorum Yaz

Yorum Yazmak için Tıkla!