Anasayfa » Enola Holmes 2″ Ne Zaman Yayınlanacak
Film

Enola Holmes 2″ Ne Zaman Yayınlanacak

ElonaHolmes2-Nezaman-Yayinlanacak

Nancy Springer‘ın yazdığı “The Enola Holmes Mysteries” kitabından esinlenerek hazırlanan film “Enola Holmes 2” 4 Kasımda Netflix‘te yayınlanacak.

Dedektif Sherlock Holmes’un kardeşi Enola Holmes’e odaklanan Netflix serisinin ikinci filmi 4 Kasım’da platformda yayınlanacak. Elona Holmes’u ilk filmde olduğu gibi ‘Stranger Things’ dizisiyle yıldızı parlayan Millie Bobby Brown canlandırıyor. 2020 yılında yayınlanan ilk filmde olduğu gibi Henry Cavill Sherlock rolünde izleyici karşısına çıkacak. Helena Bonham Carter, Louis Partridge, Susan Wokoma ve Adeel Akhtar da ikinci filmde yer alacak orijinal kadrodan isimler.

Filmin Oyuncu Kadrosu

Millie Bobby Brown’ı bir kez daha Enola Holmes olarak izleyeceğiz. Filmin orjinal kadrosunda yer alan bazı oyuncularda yeni filmde yer alacak. “Enola Holmes 2″de Henry Cavill ünlü dedektif Sherlock Holmes rolüyle, Helena Bonham Carter ise anneleri Eudoria Holmes rolüyle izleyici karşısına çıkacak. Ayrıca Louis Partridge de Viscount Tewkesbury olarak Enola’nın maceralarına eşlik edecek. Orijinal filmde Mycroft Holmes’a hayat veren Sam Claflin ise bu filmde yer almıyacak. Harry Bradbeer’in yönetmen koltuğuna döndüğü “Enola Holmes 2″nin kadrosunda ayrıca Sharon Duncan-Brewster, David Thewlis, Gabriel Tierney, Hannah Dodd, Abbie Hern ve Serranna Su-Ling Bliss gibi yeni isimler de bulunuyor.

Enola Holmes 2 Filminin Konusu

İlk filmde, macerasına kayıp annesini arayarak başlayan Enola Holmes adlı cesur genç kız, ağabeyi Sherlock’u kurnazlıkla alt etmek ve kaçak bir lorda yardım etmek için hafiyelik becerilerini kullanır. Elona Holmes 2 ile bu kez karşımıza kayıp kız macerasıyla çıkıyor.

Film,kibrit fabrikasında çalışan genç bir kızın kayıp kız kardeşini bulması için onu tutmasıyla başlar. Çok geçmeden, Enola kendini Londra’nın dört bir yanında yüksek bahisli bir kovalamacanın içinde bulur ve şehrin köhne endüstriyel göbeğinden sosyetenin gösterişli galalarına doğru bir yolculuk yapar.

Yazar Hakkında

selin parlak

Yorum Yaz

Yorum Yazmak için Tıkla!