Anasayfa » Errol Musk Oğlu Hakkında Konuştu: Onunla Gurur Duymuyorum
Yaşam

Errol Musk Oğlu Hakkında Konuştu: Onunla Gurur Duymuyorum

Babasi-Elonla-Gurur-Duymuyorum-dedi

Elon Musk’ın babası, Errol Musk, tüm Musk ailesi uzun zamandır pek çok şey yaptığı için ”Hayır Elon ile gurur duymuyorum” dedi. Milyarder oğlu Elon Musk ile tek başına gurur duymadığını söyledi.

Avustralya’nın “The Kyle and Jackie O Show” programına katılan ve geniş kapsamlı bir röportaj veren Errol Musk,oğulları Elon ve Elon’un küçük kardeşi Kimbal da dahil olmak üzere Musk ailesinin geri kalanı hakkında ilginç açıklamalar yaptı.

Röportaj sırasında kendisine sorulan ”Elon’la gurur duyup duymadığı” sorusuna 76 yaşındaki baba Errol, “Hayır, bilirsiniz, yani biz uzun süredir pek çok şey yapan bir aileyiz.”diyerek herkesi çok şaşırtan bir cevap verdi.

Röportajda ”Sizin çocuğunuz bir dahi. Zekasını kimden aldı?’’ sorusuna Errol Musk, “Bu benim ya da Maye’nin işi değil. Zekasını kapıdan geçen sütçüden almış olabilir.” Cevabı ise sosyal medyada viral oldu.

Musk, oğlu Elon Musk’ın şirketinin geliştirdiği Tesla marka araçlardan kullanmadığını açıkladı. Errol Musk, Bentley, Rolls Royce ve Mercedes-Benz gibi araçları kullandığını belirtti.


Oğlunun Yunanistan’da tatil yaparken bir teknede çekilmiş üstsüz fotoğraflarını gördüğünü söyleyen Errol Musk, Elon’un çok kötü beslendiğini ve onu daha iyi beslenmeye davet ettiğini ayrıca fazla kilolarından kurtulması için kilo vermeye yardımcı bir ilaç önerdiğini söyledi.

Tutumlu ve Cimri Bir Aileyiz

Baba Errol Musk, Tesla CEO’su oğlu Elon’un kendisine hiç para vermediğini açıkladı ve ‘tutumlu, cimri bir aile‘ olduklarını itiraf etti. Errol Musk, şimdiye kadar Elon Musk’tan hiç para almadığını da söyledi. Errol Musk “Biz çok tutumlu ve cimri bir aileyiz. Eğer bir şey harcamak istersem neden sorusuna 100 tane cevap vermem gerekiyor.” Dedi.
Oğlu hakkında açıklamalarına devam eden Errol Musk ”Elon çok tutumlu bir hayat yaşıyor. Her gün saat 6’da işte oluyor. Bazen uzaya insan yerine ‘gine domuzu’ göndereceğini düşünüyorum” dedi.

Çocuklarla Dünya Turu

Errol Musk, radyo programında çocukları Elon, Kimbal ve Tosca ile birlikte dünyayı dolaştıklarını, Çin ve Amazon yağmur ormanları gibi yerleri ziyaret ettiklerini söyledi. Birçok şey gördüler ve birlikte birçok şey yaptık” dedi.

Elon Sınırı Aştı

76 yaşındaki baba Errol Musk ”Elon,kardeşlerine kıyasla oldukça başarılı” olduğunu kabul etti ve “Elon aslında sınırı gerçekten aştı. Bu başarıya rağmen istediği kadar mutlu değil çünkü şirketleriyle programın gerisinde kaldığını düşünüyor.” Dedi. Çarpıcı açıklamalarına devam eden Errol Musk, “Şu anda bulunduğu yerde, beş yıl önce olmayı çok isterdi.” Dedi. Oğlunun uzun zaman önce SpaceX‘in devasa Starship uzay aracını fırlatmak istediğini söyledi. Errol Musk oğlu için “İlerleme konusunda hüsrana uğradı” dedi.

Küçük Kardeş Kimbal Musk Gurur ve Neşe Kaynağı

Röportajın ilerleyen bölümlerinde baba Musk, Elon’un küçük kardeşi Kimbal Musk“gurur ve neşe kaynağı” olduğunu söyledi. Musk, Kimbal’ın da çok zengin ve bir milyarder olduğunu, ancak hiçbir yerde Bloomberg Milyarder Endeksi’nin 260 milyar dolar olarak tahmin ettiği abisi Elon Musk serveti kadar zengin olmadığınıda söyledi.

Kimbal Musk’ın Colorado, Chicago, Clevelan, Memphis, ve Indianapolis’te bulunan bir topluluk restoranı konseptleri ailesi olan The Kitchen Restaurant Group’un sahibidir. 2021 Forbes makalesi Group’un net değerini ve Kimbal Musk serveti yaklaşık 700 milyon dolar olarak belirledi.

Son dakika gelişmelerden ve en güncel haberlerden anında haberdar olmak için bizi İnstagram ve Telegram‘da takip edin!

Yazar Hakkında

selin parlak

Yorum Yaz

Yorum Yazmak için Tıkla!