Anasayfa » FIFA Mobil de Yepyeni Bir Oyun Modu
Oyun

FIFA Mobil de Yepyeni Bir Oyun Modu

FIFA-Mobil-yeni-mod

FIFA Mobil de Yepyeni Bir Oyun Modu ekliyor. Redwood, Kaliforniya‘da bulunan Amerikalı bir video oyun şirketi EA (Electronic Arts Inc.) daha stratejik ve taktiksel bir Yönetici Modu geliştiriyor.
FIFA Mobil yeni Mod ile kullanıcılarının, oyuncularını sahada kontrol etmesi yerine takımı saha dışında yönetmek, oyunun menajerlik tarafına odaklanmak için yeni bir oyun modu sunuyor.
EA Sports, FIFA Mobil yeni mod ile oyuncularının aksiyon yerine strateji ve taktiğe odaklanması için Menajer Modu Android ve iOS’ta erişime açtı.

Yeni eklenen özellikler ile oyuncular kullandıkları taktikleri gerçek zamanlı olarak belirleyebilecek. EA Sports,takım oyuncularına yönelik bir çok yenilik daha getirileceği açıklandı. Birden fazla maçı sıraya alma seçeneğide bu yenilikler arasında olacak.

FIFA’ya Eklenen Yeni Özellikler

FIFA mobile yeni etkinlik ile eklenenler arasında, kalecilerin yeteneklerinin geliştirilmesi, oyuncu değiştirme opsiyonlarının eklenmesi ve 30 milli takıma ait formaların oyuna eklenmesi bulunuyor. Ayrıca oyuncular kullandıkları taktikleri gerçek zamanlı olarak belirleyebilecek. Birden fazla maçıda sıraya alma seçeneğide bu yenilikler arasında olacak.

Football Manager Oyunundan Farklı Özellikler

FIFA Mobile Menajer Modu ile Sports Interactive tarafından geliştirilen, SEGA tarafından yayınlanan futbol menajerliği Football Manager oyununa benzemeyeceği açıklandı. Footbal Manager gibi oyuncuların yeni yetenek geliştirmesi, futbolcuların antrenman programlarını şekillendirmesi ve yönetim kuruluyla mücadele tarzı oyun modları yok. FIFA’nın Menajer Modu, mobil versiyonunu daha stratejik ve taktiksel oyun oynayan oyuncular için uygun olduğu açıklandı.

Fifa_Mobile Türkiye Twitter adresine https://twitter.com/fifa_mobile_tr buradan ulaşabilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden ve en güncel haberlerden anında haberdar olmak için bizi İnstagram ve Telegram‘da takip edin!

Yazar Hakkında

selin parlak

Yorum Yaz

Yorum Yazmak için Tıkla!