Anasayfa » Gizemli Analistten DOGE ve Cardano Tahmini: Eylül’ü Bekleyin!
Flaş Haber Kripto Para

Gizemli Analistten DOGE ve Cardano Tahmini: Eylül’ü Bekleyin!

Cardano-vs-Dogecoin-tahmin

Gizemli on-chain analisti Pentoshi, önümdeki haftalarda Cardano (ADA)’nun bir ralliyi tetikleyebilecek bir arz ve talep dinamiği olabileceğini söyledi. Analist ayrıca, DOGE için belirli riskli seviyeleri analiz ederek, bir alım serisinde 0.45 doları hedefliyor.

Pentoshi, Cardano (ADA)’dan bu seviyeleri bekliyor

Pentoshi’nin ilk beklentisi, ADA’nın Alonzo hard fork’undan sonra yeni bir zirve kaydetmeden önce 2 doların altına düşeceği yönünde oluyor. Analist’in açıklamaları ve ADA için takip ettiği grafiği şu şekilde:

Ethereum’un Kurucu Ortağı ve Cardano CEO’su Charles Hoskinson, 4 yıl sonra akıllı sözleşmeler başlatmadan önce ADA’nın 1.90’lara düştüğünü ve ardından yeni ATH’lerinden önce bu seviyeye geldiğini görmek istiyorum. Eylül’ü bekleyin.

Pentoshi’ye göre, yükseliş temelleri mevcut ve teknik olarak Cardano, piyasadaki en sağlam görünen altcoin’lerden biridir. Pentoshi’nin Cardano üzerine teknik yorumları beklenti seviyeleri ve grafiği şu şekilde:

Teknik analiz, bu, tüm yıl boyunca en güçlü projelerden biri oldu. Trend, sıradaki yeni ATH’leri ve fiyat keşfini öneriyor.

Pentoshi, tüm ADA’ların %70’inden fazlasının stake edilen piyasadan uzak tutulduğunu vurgulayarak, bunun yakın zamanda Cardano (ADA)’nun arzı üzerinde tırmanış baskısı yaratabileceğini söylüyor:

ADA’nın toplam arzının %72’si gibi bir şey de riske atılıyor ve önümüzdeki haftalarda bir talep > arz dinamiği görmek çok kolay.

Pentoshi: Dogecoin yukarı doğru başka bir hamle için hazır

Pentoshi, geçtiğimiz günlerde DOGE’nin herkesi “şaşırtacağını” söylemişti. An itibariyle, DOGE’nin tabandan aldığı güçle 0.45 dolara yaklaşık %50’lik artışla bir yükselişe hazır olduğunu söylüyor.

Chainalysis, Dogecoin’in ne kadar benimsendiğini açıkladı:

Chainalysis, Dogecoin’in (DOGE) yeni yatırımcılar arasındaki popülaritesinin arttığını ve yaklaşık dört yıldır görülmeyen yüksek seviyelere ulaştığını söylüyor. Firma yeni raporunda, yeni yatırımcıların 2017 sonlarından itibaren kripto boğa piyasasını andıran bir şekilde memes coin’i benimsediğini şu şekilde açıkladı:

Tabii ki DOGE’ye olan talep ve fiyat, büyük ölçüde sosyal medya tarafından yönlendiriliyor. Ancak buna verilen yanıtın gücünü Blockchain’indeki gerçek etkinlikten değerlendirebiliriz. Gördüğümüz yanıt, DOGE’nin şu anda yeni yatırımcılar tarafından 2017’nin sonundaki boğa piyasasından bu yana görülmeyen bir düzeyde benimsendiği yönünde.

Yazar Hakkında

TeknoGoril

Yorum Yaz

Yorum Yazmak için Tıkla!