Anasayfa » İnternet Dünyası Haftalık Gündem!
Oyun Yaşam

İnternet Dünyası Haftalık Gündem!

haftalık-gundem

1) Rockstar Games özür diliyor

Rockstar Games, GTA Trilogy: The Definitive Edition gelen yoğun tepkiler üzerine bir açıklama yapmak zorunda kaldı. GTA severlerin beklentilerini karşılayamadıklarını itiraf eden rockstar, hatalardan dolayıda özür diledi.

Rockstar Games, “Grand Theft Auto serisi ve bu ikonik üçlemeyi oluşturan oyunlar, dünyanın dört bir yanındaki hayranlar kadar bizim için de özel.” ve yapılanları telafi ediceğine söz verdi.

Teknik sorunlar üzerinde çalıştıklarını söyleyen firma şu açıklamayı yaptı:

“Öncelikle, oyunlarda sorun yaşayan herkesten içtenlikle özür dileriz. Grand Theft Auto serisi ve bu ikonik üçlemeyi oluşturan oyunlar, dünyanın dört bir yanındaki hayranlar kadar bizim için de özel. Klasik oyunların güncellenmiş sürümleri, kendi kalite standartlarımızı veya hayranlarımızın beklentilerini karşılayamadı.

Teknik sorunları çözmek ve ileriye dönük her oyunu geliştirmek için çalışmalarımız devam ediyor. Planladığımız her güncelleme, oyunların kalitesini hak ettikleri seviyeye ulaştıracaktır. Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition’ın tüm sürümleri için önümüzdeki günlerde bir sürü sorunu çözecek ‘Title Update’ yolda.

Bu arada, geliştirme ekibimizin sosyal medyada taciz edildiğine dair raporlar duyduğumuzu belirtmek bizi üzüyor. Sorunlar üzerinde çalışırken, topluluğumuzdan saygılı ve medeni olmalarını rica ediyoruz.”

2) Amazon Abonelerine özel dev fırsat

Amazon 980 tl’lik 9 oyunu kendi abonelerine özel ücretsiz vereceğini açıkladı.

  • Frostpunk
  • Journeyt to the savage planet
  • Fotball Manager 2021
  • Morkredd
  • Spellcaster University
  • Youtubers Life
  • Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse
  • Tales of Monkey İsland Complete Pack
  • Need for Speed Hot Pursuit Remastered

3) Netflix Games’e gelecek yeni oyun

Netflix Games’e gelecek yeni oyun duyuruldu. Asphalt Xtreme Netflix Games’e geliyor.

Nokia’nın efsane konsolu N-Gage için geliştirilen Java versiyonundan bir çok farklı özgün yapımla oyun severlerle buluşan seri, son olarak Asphalt Xtreme Netflix Games’e özel olarak sunulması için anlaşma imzaladı.

4) Twich çalışanlarının aldığı maaşlar

Twich çalışanlarının aldığı maaşlar ortaya çıktı. Twitch, Abd‘deki çalışanlarına yıllık 60 bin dolar ile 185 bin dolar arasında maaş ödüyorlar. Aylık 5 bin dolar ile 15 bin dolar arasına maaş.

Yazar Hakkında

TeknoGoril

Yorum Yaz

Yorum Yazmak için Tıkla!