Anasayfa » Juninho, Dembele transferi için İstanbul’a geliyor
Spor

Juninho, Dembele transferi için İstanbul’a geliyor

Lyon’un sportif direktörü Juninho, Fenerbahçe’yle Dembele transferini görüşmek için İstanbul’a gelecek. 

Ali Koç’un forvet için 1 numaralı önceliği olan Moussa Dembele konusunda gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. İlk olarak sarı Lacivertlilerden yetkililer Fransa’ya giderek Fransız yıldız ve menajeriyle temas kurmuştu.

Fenerbahçe ile ilgili yaptığı araştırmalarda son derece olumlu bilgiler alan Dembele, sarı-lacivertliler için yeşil ışığı yaktı.

Transfer Süreci Zorlu Geçiyor

Fenerbahçeli yetkililer Fransa’da görüşmelerine devam ederken, bu kez Lyon’dan bir grup İstanbul’a gelmeye hazırlanıyor. Fransız ekibinin sportif direktörü Juninho Pernambucano önümüzdeki günlerde Türkiye’ye gelecek.

Juninho, Dembele transferi için İstanbul a geliyor #2

DEMBELE’YE KARŞILIK PELKAS VE OZAN

Juninho Pernambuacno’nun hedefinde Fenerbahçe’nin iki yıldızı, Dimitris Pelkas ve Ozan Tufan var. Lyon’un lige kötü başlangıç yapıp, dün de Angers’e 3-0 kaybetmesi sonrası transfer çalışmalarına hız verildi.

Juninho, Pelkas ve Ozan’a bir an önce takımına katmak istiyor. Moussa Dembele’ye karşılık bu ikilinin yanı sıra bir miktar para talep edecek. Lyon, 2018’de yıldız forvet için 22 milyon euro bonservis ödemişti. Fenerbahçe ise Pelkas ve Ozan’ı vermeye sıcak bakıyor ancak ekstra bir ödeme yapmak istemiyor.

Juninho, Dembele transferi için İstanbul a geliyor #3

İstanbul’daki pazarlıkların zorulu geçmesi bekleniyor. Ali Koç’un bu görüşmelere bizzat katılacağı öğrenildi. Vitor Pereira ise bir an önce yeni golcüsü Dembele’yi takımında görmek istiyor. Bu transferle ilgili önümüzdeki günlerde önemli gelişmeler yaşanması bekleniyor.

Yazar Hakkında

Berk Gündüz

Yorum Yaz

Yorum Yazmak için Tıkla!