Anasayfa » Meme Coin Patlaması: Bu DOGE Katili Uçtu!
Flaş Haber Kripto Para

Meme Coin Patlaması: Bu DOGE Katili Uçtu!

coin-patlamasi-doge-katili-firladi-1

Shiba Inu’nun babası olarak bilinen Ryoshi Token (RYOSHI), geçtiğimiz saatlerde %237’lik bir patlama yaparak lider memes coin panosunda ilk sıraya yükselişe geçti. RYOSHI, Dogecoin ve Shiba Inu’dan farklı olarak sadece viral olan bir memes coin olması dışında, benzerlerinden trendi gerçek pragmatik çözümlerle birleştirmesiyle ayrılmaktadır. Ryoshi Token’in özelliklerine ve analist Joe Khalique’nin RYOSHI için belirlediği seviyelere sizler için inceliyoruz…

Ryoshi Token nedir?

Ryoshi Token, her şeyden önce bir memes coin’dir. Dogecoin benzeri memes coin’lerin aksine, RYOSHI’nin arkasında oldukça akıllı mekanikler ve gerçek kullanılabilirliğe yönelik altyapılar bulunmaktadır. Böylece, rakipleri, diğer “köpek temalı” kripto para birimlerinin etrafındaki hype azaldığında, parlamasına yardımcı olabilecek özelliklere sahiptir. Ayrıca, hem yol haritasında hem de dokunda bulunan devasa token yakma operasyonlarıyla deflasyonist bir arz uygulayarak Dogecoin’in enflasyonist tokenomiklerini ele almaktadır.

Projenin geliştirici ekibine göre Ryoshi Token (RYOSHI), sonunda DOGE sahipleri tarafından hayallerinde olan 1 dolarlık efsanevi fiyat noktasına destekleyecek potansiyele sahiptir. Ethereum (ETH) Blockchain’den SHIB, yoğun zamanlarda yaşanan aksaklıklardan dolayı, çılgın gas ücretleri talep edebilmektedir. Ayrıca, BSC’nin düşük ücretleri nedeniyle, Ryoshi Token, yasaklayıcı maliyetler olmaksızın herkes ve herkes tarafından kullanılabilir.

Memes coin projelerinden RYOSHI alınabilir mi?

Ryoshi Token, gün içinde, son 24 saatte %237 ralli yaparak ATH’si olan 0.00000085 dolara yükseldi. Şu anda 0.00000001659 dolardan işlem görüyor ve kazandığı ivmeyi günlük %134.40 kazançta tutmayı amaçlıyor. Ama tıpkı yükselişi gibi düşüşünün de saatler içinde gerçekleşmesi, bazı riskleri ortaya çıkarıyor. Böylece, oldukça hızlı yükselen RYOSHI, Bitcoin (BTC) dışında alternatif kripto para birimleri arayanlara cazip gelsede, analist Joe Khalique’ye doğru seviyelerin beklenmesi en güvenilir tercih olacaktır. Bu seviyeler bir örnek olarak, Haziran ayına kadar astronomik zirvelere ulaşan RYOSHI’nin, uzun bir aradan sonra tekrardan yükselişe geçmesi fiyatı için olumlu sinyaller verebilir. Analiste göre güncel hareketlilikle beraber RYOSHI’nin mevcut momentumu, fiyatı 0.00000020065 dolar bölgesine tekrardan ulaştırabilir.

Yazar Hakkında

TeknoGoril

Yorum Yaz

Yorum Yazmak için Tıkla!