Anasayfa » Meta Quest etkinliğine özel: GTA San Andreas VR geliyor!
Oyun

Meta Quest etkinliğine özel: GTA San Andreas VR geliyor!

gta-san-adresan-vr-meta

Oculus marka VR kulaklıklarıyla AR/VR Meta, ikinci Meta Quest Gaming Showcase için beklenen tarihi verdi.

Ama etkinliğin tarihinden daha çok, tanıtılacak oyunlar oldukça gündem yarattı. GTA San Andreas VR’den Peaky Blinders: The King’s Ransom’a kadar bir çok oyun oyuncuları bekliyor.

Meta Quest Gaming Showcase ile neler duyurulacak?

Meta, VR piyasasına yenide hareket geçirmek için yeni oyunlar tanıtmaya başladı. 20 Nisan’da gerçekleşecek Meta Quest Gaming Showcase etkinliği yeni oyunları ve güncellemeyi ön plana çıkarıcak.

Hazırlanan listede dört oyun ön plana çıktı: GTA San Andreas, Among Us, Peaky Blinders: The King’s Ransom ve Beat Saber.

GTA San Andreas’ın VR sürümü için daha önceden bir açıklama paylaşmıştı. Ekim ayındaki Oculus Connect düzenlenmesinde, Quest platformuna özel bir GTA San Andreas’ın geleceği duyurmuştu. Ama tam tarihini vermedi.

GTA San Andreas VR’ın çıkış tarihi belli olmasada, Among Us VR oyunun geliştiricisi InnerSloth Twitter’dan yaptığı paylaşımda, 20 Nisan tarihini ve oyunla ilgili yeni görüntülerin paylaştı.

Meta’nın diğer bir beklenen oyunu ise Peaky Blinders dizisinin VR oyunu ile olacak. Peaky Blinders: The King’s Ransom‘ın geliştiricisi Maze Theory, 2022 yılında çıkış yapılacağını duyurdu.

Organizasyonda en çok beklenen bir diğer şey de VR yapımı Beat Saber için sunulacak güncelleme.. Oculus Connect etkinliğinde Meta, yaklaşık 10 saniyelik kısa bir video yayınlamış, ama güncellemeyle ilgili bir bilgi vermemişti.

Yazar Hakkında

TeknoGoril

Yorum Yaz

Yorum Yazmak için Tıkla!