Anasayfa » Netflix sevilen dizisini iptal ediyor!
Film Yaşam

Netflix sevilen dizisini iptal ediyor!

lock-key1

Locke & Key

Doğaüstü güçler, babaları gizemli koşullar altında öldürüldükten sonra Locke kardeşleri takip eder. Üç kardeş ve anneleri, babalarının ölümüyle bağlantılı olabilecek sihirli anahtarlarla dolu olduğunu buldukları Keyhouse adlı bir eve taşınırlar.

Locke kardeşler farklı anahtarları ve benzersiz güçlerini keşfederler, ama gizemli bir güç uyanır ve anahtarları onlardan çalmak için kardeşleri tehlikeye atmaya başlar.

Netflix’ten Locke & Key için “planlı” iptal kararı

Doğaüstü/dram yapımı Locke & Key 3. sezonuyla birlikte final yapacağı açıkladı. Netflix’in açıklamasına göre dizinin takipçilerinin üzülmemelerini ve diziye yakışır bir şekilde biteceğini duyurdu. Zaten Locke & Key, 2020 yılında tek sezon olarak planlanmıştı. Ancak Carlton Cuse ve Meredith Averill’in açıklamasına göre, Netflix’in de onayıyla üç sezona uzatılabileceği açıklanmıştı.

Locke & Key’in 10 bölümlük ilk sezonunun beklenmedik bir patlama yapmasının ardından Netflix, dizi ekibine 10 bölümlük ikinci sezon ve sekiz bölümden oluşan üç sezonluk bir içerik planı sunmuştu. Yeni iptal kararı, Locke & Key’in baş yapımcıları Carlton Cuse ve Meredith Averill’in planlarına göre gibi görünüyor.

Dram dizisi prömiyerini Şubat 2020’de yaptı. İkinci sezon ise Mart 2020’de duyuruldu ve Ekim 2021’de Netflix’te yayınlandı.

8 bölümden oluşacak dizinin üçüncü sezonu, aslında ikinci sezonla birlikte Toronto’da çekildi. Halihazırda post prodüksiyon aşamasında olan üçüncü sezonun, 2022’nin sonlarında yayınlanması bekleniyor.

Gerilim dizisinin 3. sezon kadrosunda Darby Stanchfield, Connor Jessup, Emilia Jones, Jackson Robert Scott, Brendan Hines, Sherri Saum, Kevin Durand ve Coby Bird yer alıyor.

Yazar Hakkında

TeknoGoril

Yorum Yaz

Yorum Yazmak için Tıkla!