Anasayfa » Paris Hilton Metaverse’teki sanal partiden 700 bin dolar kazandı
Kripto Para Yaşam

Paris Hilton Metaverse’teki sanal partiden 700 bin dolar kazandı

metaverse-hilton-parti

40 yaşındaki sosyetik isim Paris Hilton , Bütün yıl üzerinde çalıştığı sanal eğlence adası Paris World’de yılbaşı partisi düzenledi. Dünyanın dört bir yanından karşıladığı katılımcılarla Paris World’deki partiye, Maldivler’de balayı yaparken dijital versiyonuyla katılan Hilton, 700 bin dolar kazandı.

İnsanların sanal avatarlarıyla (sanal kullanıcı, sanal görünüş) katıldığı partinin ücretsiz olurken etkinlikte Gucci gibi pek çok markanın sanal mağazalarından sanal aksesuarlar satın almak ücretli olurken, helikopter, yat yolculuğunun veya Paris Hilton’ın gerçekte 350 bin dolar olan köpeklerinin evine kişinin sanal köpeğini götürmesinin de ücretlidir. Bu Büyük Partide Hilton’un sanal avatarı DJ’lik yaptı.

Kendi sanal konserlerini yaparak para kazanan ünlüler arasında ABD’li rapçiler Snoop Dogg, Lil Nas X ve Travis Scott da yer alıyor.

Partiye katılan ingiliz gazeteci deneyimlerini paylaştı

Partiye katılım ücretsizdi. Ancak öncelikle Roblox ve Paris World uygulamalarını indirip avatar oluşturmak gerekti. Sonra bu avatarı giydirmek için sanal mağazalarda alışveriş turu yapıldı.

Fraser, birçok lüks dünya markasının ürünleri bulunan sanal mağazalardan 3 dolara tişört, 14 dolara Gucci marka çanta aldı. Saçlarını da 1 dolara yaptırdı.

Alışveriş kripto para ile yapıldı, alınanların hepsi sanaldı.

Partiye sanal Bentley ile gidildi.

30 dolara satılan VIP kartı alanlar partideki her yeri gezebildi. Bu kart ile Hilton’un düğün partisini verdiği yere ziyaret, helikopterle tur gibi özel hizmetler sağlandı.

Davetliler birbiriyle tanışmak için akıllı cihazlarındaki klavyelerden yazıştı. Hilton da tüm konuklarla selamlaştı.

Yazar Hakkında

TeknoGoril

Yorum Yaz

Yorum Yazmak için Tıkla!