Anasayfa » Squid Game gerçek oluyor!
Film Oyun Yaşam

Squid Game gerçek oluyor!

netflix-squid-game
Netflix, en çok izlenen dizisi Squid Game dizisinden ilham alan yarışma programını duyurdu. Ödüllü yarışma için başvurular devam ediyor.

Squid Game ilk çıktığı zamandan beri çok büyük bir ilgi odağı ile takip edilen oyunları yapılan ve 2. sezonu beklenen Squid Game, ilk sezonu ile büyük yankı uyandırmıştı. Bir anda en çok izlenenler listesine giren dizi, ilk 28 günde 111 milyon izlenmeyle de bir rekoru elinde bulunduruyor. 2021’de yayınlanan dizinin ilk sezonunun ardından geçtiğimiz günlerde ikinci sezon için de müjde verilmişti. Netflix de son dönemde oldukça popüler olan Squid Game’den ilham alan bir yarışma programı için hazırlıklar başladı.

Squid Game: The Challenge 2023’te başlıyor

Dünyanın her yerinden 456 adayın katılacağı yarışmanın ödülü 4.56 milyon dolar olacak. Kaybedenler ise dizideki gibi ölmek yerine tabiki de böyle bir şey olamaz eli boş bir şekilde dönecekler. Netflix2023 yılında çekimlerine başlayacağı program için başvuruları kabul etmeye başladı.

Başvuru linki: Squid Game: The Challenge

Yarışmacılar en az 21 yaşında olması gerektiği belirtilirken İngilizce bilmeleri de şart koşuluyor. Ayrıca programın çekimleri için 2023 yılının ilk çeyreğinde katılımcılardan en az 4 haftalık bir boşluk talep ediliyor. 456 kişilik katılımcı sayısı da dizideki rakama atıfta bulunuyor.

Squid Game: The Challange. 10 bölümlük program, televizyon piyasasındaki en geniş katılımcılı bir yarışmaya sahip olacak. Ayrıca Squid Game’in real versiyonu toplu para ödülü olarak da bir ilke imza atacak.

Son dakika gelişmelerden ve en güncel haberlerden anında haberdar olmak için bizi İnstangram ve Telegram‘da takip edin!

Etiketler

Yazar Hakkında

TeknoGoril

Yorum Yaz

Yorum Yazmak için Tıkla!