Anasayfa » Ünlü Balina Kaleo: DOGE Alın ve Sonra Sonbaharda…
Flaş Haber Kripto Para

Ünlü Balina Kaleo: DOGE Alın ve Sonra Sonbaharda…

doge-coin-al-tut

Dogecoin, dikkat çekici kripto paraları rallisinde geride kaldı. DOGE, son 1 haftada yaklaşık %4.92’lik düşüşle 0,314 dolardan işlem görüyor. Son 24 saatte %2.8’den fazla düştü. Cardano ve Binance Coin gibi önemli altcoin’ler, son bir haftada %16 ve %37’den fazla arttı. Bu sırada ünlü bir kripto balinası olan Kaleo, takipçilerine Dogecoin almalarını ve sonra unutmalarını bir bakıma uzun vadeli bir yatırım yapmaları için tavsiyede bulundu.

Ünlü balina Kaleo: DOGE al ve unut gitsin

Son günlerde düşüş yaşamış olsa da DOGE, 2021’in başından bu yana yüzde 5.000’in üzerinde arttı. Toplam kripto para piyasasının değerinin 2.22 trilyon dolara çıkmasıyla diğer kripto para birimleri ile hafta sonu boyunca yükseliş yaşadı.

Dogecoin yeni bir rekor kırdı

Haftanın son günü, Dogecoin Core 1.14.4, beraberinde hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri getiren küçük bir güncelleme olarak yayınlandı. Eklenen önemli bir özellik, işlem ücretlerinde indirim getiriyor. DOGE’nin ortak yaratıcısı:

Ücret indiriminin anında olmayacağını, bunun yerine iki aşamalı bir güncellemeyle geleceğini açıkladı.

Kaleo, takipçilerine bir “torba” Dogecoin almalarını ve sonra unutmalarını tavsiye etti. Kaleo,

“Bir torba al. Unut gitsin. Bu sonbaharda meme’lerin tadını çıkar,”

Dogecoin fiyatı neden duraksadı?


Dogecoin fiyatı çeşitli sebeplerden ötürü bir yükseliş yaşayamamış olabilir. Analist Crispus Nyaga’ya göre DOGE fiyatındaki duraksamanın üç nedeni var:

1) “DOGE’un günlük işlem hacminin düşüş”. 2) “Elon Musk ve diğer destekçilerin sessizleşmesi”. 3) “Yatırımcıların diğer yüksek getirili coin’lere geçmeye başlaması”.

Yazar Hakkında

TeknoGoril

Yorum Yaz

Yorum Yazmak için Tıkla!