Anasayfa » Venedik’te Bennifer Rüzgarı Esti
Yaşam

Venedik’te Bennifer Rüzgarı Esti

Venedikte-Bennifer-ruzgari-esti

Dünya magazin basınının ve hayranlarının Bennifer lakabını taktığı Jennifer Lopez-Ben Affleck çifti, Venedik Film Festivali‘ne katıldı.

Ridley Scott’ın son filmi The Last Duel’in prömiyeri için Venedik’e giden Affleck – Lopez çifti, deniz taksisi ile lüks otellerine giderken görüntülendi. Magazin basını ve hayranlarının adım adım takip ettiği çift, el ele görüntü vererek otellerine yerleşti.

Dünya magazin basını ve hayranları çifttin, Venedik Film Festivalinin kırmızı halısında birlikte boy göstereceği geceyi bekliyor.

Aşklarında 1.Perde

Jennifer Lopez ile Ben Affleck, 2002’de “Gigli” filminin setinde tanıştı. Film gişede istenilen başarıyı yakalayamasa da ikili arasında bir yakınlaşma olduğu o dönem magazin basınında sık sık iddia edilmişti.

2002 yılında başkalarıyla evli olan çift kısa süre sonra eşlerinden boşandı ve birlikte olmaya başladı. Dünya magazin basını ve hayranlarının Bennifer adını taktıkları çift her yerde birlikte görüntü vermeye başladı. Kısa sürede tutkulu bir aşk yaşamaya başlayan ünlü çift evlenme kararı aldı ve nişanlandı.

Basının ve hayranlarının büyük ilgisi altında aşklarını yaşamaya çalışan ikili düğün hazırlıklarına başladı. Ünlü aktör Ben Affleck’in şarkıcı Jenifer Lopez’e taktığı milyonluk tek taş yüzük uzun süre magazin basınında konuşuldu.

Ünlü çift, Eylül 2003’te evlenmelerine iki gün kala düğünün ertelendiğini açıkladı. Ünlü çift, düğünü iptal etmelerinin nedeni olarak medyanın yoğun ilgisi olduğunu açıklamıştı. Gerçeğin kısa süre sonra böyle olmadığı anlaşıldı. Lopez ile Affleck dört ay sonra ayrıldıklarını duyurdu. Büyük şaşkınlık yaratan ayrılma kararında Affleck’in Lopez’i düğünden hemen önce aldattığı iddiaları çok konuşuldu.

Aşklarında 2. Perde

 Lopez dört ay önce uzun süredir birlikte olduğu beyzbolcu nişanlısı Alex Rodriguez’den, Affleck ise oyuncu sevgilisi Ana de Armas’tan ayrıldı. Çeşitli programlar aracılığıyla birbirlerine iltifatlar eden eski sevgililer, teselliyi birbirinde buldu. 18 yıl sonra buluşmaya başlayan ünlü çift, aşklarının 2.perdesini Montana da yaptıkları tatilde pekiştirdi. Geçen ay öpüşürken görüntülenen ünlü çift, tekrar birlikte olduklarını açıkladılar. Yaklaşık 18 yıl sonra tekrar bir araya gelen ve uluslararası magazin basınını heyecanlandıran Jennifer Lopez ve Ben Affleck çifti tekrar bir araya gelmekten çok mutlu olduklarını ve aşklarının dolu dizgin devam ettiği açıkladı.

Lopez ile Affleck 2004’te ayrıldıktan sonra başkalarıyla evlendi. Lopez, şarkıcı Marc Anthony ile dünyaevine girdi. Bu evlilikten ikizleri olan Lopez, 2014’te boşandı.

Affleck ise 2005’te oyuncu Jennifer Garner ile evlendi. Bu evlilikten 3 çocuğu olan Affleck, 2018’de boşandı.

Yazar Hakkında

selin parlak

Yorum Yaz

Yorum Yazmak için Tıkla!