Anasayfa » AAVE Güncellemesi: Yükseliş Analizi!
Kripto Para

AAVE Güncellemesi: Yükseliş Analizi!

aave-guncellemesi-analiz

AAVE Token Nedir?

Yatırımcıların kripto para ile borç alıp vermesini ticaretini sağlayan Aave, açık kaynaklı merkeziyetsiz bir finans protokolüdür.

Aave, kullanıcı deneyimleri, risk yönetimi ve token listeleme sürecinde düzeltmeler için bir sonraki güncelleme olan V3’ü duyurdu. Blok zinciri, yeni nesil Layer-0 DeFi protokolünü oluşturmayı ve yeni özellikler sunmayı hedefliyor. Kısaca:

Yeni birimlerin listelenmesi de merkezci olmayacak ve Aave yönetiminin kuruluşlara Blockchain içi bir oylama yoluyla platformda kripto para birimlerini listeleme hakkı verilicek. Mevcut listeleme süreci bir teklife ihityaç olduğundan ve oldukça kompleks olduğundan, bu V3’te apayrı bir seviyeye çıkıcak.

Bu gelecek olan Güncelleme, Ethereum üzerinde çalışan Katman-2 ağları desteği de olmak üzere önemli özellikler olacak. Bu sayede, Ethereum’un sıkışık ağındaki fonları taşıma ihtiyacı kalmayacak, yatırımcı deneyimini ve yatırımcıya güven vererek ücretlerde ve işlem sürelerinde düşüş bekleniyor.

Aave İvmeleniyor

Aave fiyatı, onu sıkıştıran dirençleri aşmaya çabalarken günlük grafiklerde belirli bir seviyede sıkışmış pozisyonda. Kripto para birimi simetrik üçgen modelinin zirvesine adım adım geliyor ve 346,80 doların üzerinde kesin bir kırılma artışı olabilir.

Modelinin tavanı olan 346,80 dolar ile kesişen 100 günlük ve 200 günlük Basit Hareketli Ortalamalar (SMA), Aave değerini baskılayan büyük bir engel olmaya devam ediyor. Bu seviyenin üstünde bir kapanış olursa, bir sonraki AAVE rallisine davetiye çıkartır.

Aave değeri konsolide olmaya devam ederse 21 günlük SMA’da 318 dolardan, ardından 50 günlük SMA’da 306,30 dolardan kendisine bir destek bulabilir. Daha fazla satış talebi DeFi tokenini 286,80 dolardaki %23,6 Fibonacci geri itebilir.

AAVE/USD

Yazar Hakkında

TeknoGoril

Yorum Yaz

Yorum Yazmak için Tıkla!