Anasayfa » Binance, Platformdaki 3 Kripto Para Birimini kaldırdı!
Kripto Para

Binance, Platformdaki 3 Kripto Para Birimini kaldırdı!

Binance-delist-3-kripto-para-delist-etti

Binance, 3 dijital para birimini platformdan delist edeceğini açıkladı.

Binance yaptığı açıklamalar doğrultusunda Groestlcoin (GRS), Nebulas (NAS) ve GoChain (GO), 8 Temmuz itibarıyla Binance’den kaldırdı. Şirket, borsada işlem gören tüm dijital varlıkları sürekli olarak incelendiğini, standartları karşılamayanların delist edildiğini önceden söylemişti ama bu standartları karşılamayan kripto paraların standartlarının ne olduğu bilinmiyor.

GRS, NAS ve GO yatırımcılarına ne olacak?

8 Temmuzdan sonra 3 kripto paralar alım satım işlemleri tamamen kapatıldı. Binance yatırımcıları bu kripto para birimlerini 9 Temmuz’a kadar Binance’ten çekmeleri istenmişti. Bu tarihten sonra Binance ile GRS, NAS ve GO arasında hiçbir ilişkisi kalmamış oldu.

Binance, delist edilen kripto para birimleri için durdurulan çiftler;

  • GRS/BTC 
  • NAS/BTC
  • NAS/ETH
  • GO/BTC

Binance kripto paraları sürekli takibi altında tutuyor. Kripto paraların performansları arzlarına ve belli sebepler doğrultusunda Binancenin bir standart çizgisi var. Bu standart çizginin altında kalan kripto paralar ise Binance’ye deyim yerindeyse adaya veda etmek zorunda kalıyorlar. Delist olacak kripto paralar açıklanıyor ve yatırımcılarına belirli süreç zarfında işlemlerini geri çekmeleri için zaman tanınıyor.

Son dakika gelişmelerden ve en güncel haberlerden anında haberdar olmak için bizi İnstagram ve Telegram‘da takip edin!

Yazar Hakkında

TeknoGoril

Yorum Yaz

Yorum Yazmak için Tıkla!