Anasayfa » Bitcoin Haftaya Bu Diplerde Olabilir!
Kripto Para

Bitcoin Haftaya Bu Diplerde Olabilir!

bitcoin-bu-dibi-görebilir

“Bitcoin için 44.000 dolar olan destek seviyesi büyük olasılıkla kırılacak”

Katie Stockton’a göre, Bitcoin Eylülde seviyesine göre 53.000 desteğine geri dönemediğinden bu seviyenin çok altında takılı kaldığından, Pazar günü trendde kısa vadeli bir kırılma doğrulandı. Analist, ikincil teknik destek bölgesi olarak çalışan 37.000 dolar ile, takip edilecek bir sonraki kritik seviyenin 44.000 dolarlık başka bir destek seviyesi olacağını söylüyor.

Katie Stockton, riskin kısa vadede ve hatta gelecek iki ay içinde yükseldiğini söylüyor. Varlıklarda hisse senetlerinden kriptoya olan istekleri analiz etmek için grafik modelleri ve momentum göstergelerini kullanan popüler analist, Bitcoin için 44.000 dolar olan destek seviyesinin büyük olasılıkla kırılacağını ve Bitcoin’deki son yükseliş trendini tanımlayan ikincil destek seviyesinin aşılacağını tahmin ediyor.

Ama bu yenileşen kripto piyasasında Katie Stockton kesin olarak bilmenin imkansız olduğunu söylüyor, ama geçtiğimiz Cumartesi erken saatlerde meydana gelen düşüşün çoğunun, türevlerde gevşeme tarafından desteklendiğinden muhtemelen sistemden atıldığına inanıyor.

Kripto Washington’a gidiyor

Coinbase Global Inc. COIN teknolojilerinin gelecek için umut vaat ettiğini ve 2 trilyon doları aşan endüstrilerinin büyümesinin yanlış yönlendirilmiş yasalar tarafından önünün kesilmemesi gerektiğini savundu.

FTX CEO’su Sam Bankman-Fried, House Financial Services Hearing’e kripto piyasaları hakkında bilgi verdi:

Başarılı bir politika çerçevesi, kripto platformlarının, müşteri hesaplarındaki tüm trade faaliyetleriyle ilgili riskleri yönetmek için, tek bir kural kitabı ve tek bir teknoloji platformu ile tek bir birleşik sistem altında, kripto varlıkları üzerinde hem spot hem de türev işlemleri sunmasına izin vermeli.

Stablecoin ihraççısı Circle Internet Financial Ltd., Bitcoin madenciliği firması Bitfury Group Ltd., kripto para ödeme sistemi Stellar Development Foundation ve Blockchain firması Paxos Trust Co. yetkilileri de ifade verdi. Wall Street Journal, kriptoya karşı fazla güveni olmayan milletvekilleri arasındaki ana endişelerinin, kriptonun hızlı büyümesinin finansal istikrar için bir tehdit oluşturması, dolandırıcılık ve manipülasyonların oldukça fazla olması ve sanal para madenciliğinin çok fazla enerji ve kaynak kullandığından çevre düşmanı olduğunu belirtti.

Yazar Hakkında

TeknoGoril

Yorum Yaz

Yorum Yazmak için Tıkla!