Anasayfa » Bitcoin’de Nokta Atış Yapan Analist, Bu İki Kripto Para İçin Rekor Seviyeler!!
tekno-goril-btc-ethereum
Kripto Para

Bitcoin’de Nokta Atış Yapan Analist, Bu İki Kripto Para İçin Rekor Seviyeler!!

Analist, Bitcoinin düşüşünü nokta atış bilmişti ve şimdi açıklamayı altcoinler için yaptı.

Analist, Ününü de yanına alarak şimdi rotasını altcoinlere çevirmiş gözüküyor. Twitter’da 200.000’e yakın takipçiye ulaşan Smart Contracter, listesine bu 2 coin’i aldı.

ETH Ve BNB

Analistin yayınladığı grafiğe göre Ethereum kritik bir direnç noktasını kırdıktan sonra 0,14 BTC seviyesine yani 8.913 dolara kadar yükselebilir. Bu seviye aslında analistin 2017 yılındaki rallide ETH’nin ulaştığı seviyeyi baz alınarak ulaşılmış. ETH’nin bu yılki rekoru ise 4.650 dolar ile sınırlı kalmıştı.

Ayrıca Smart Contracter geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklama da Ethereum’un 10.000 dolara kadar çıkabileceğini vurgulamış ve büyük bir kırılım olduğunu söylemişti. Smart Contracter ETH’ye oldukça çok güveniyor.

Smart Contracter’ın 2. tahmini ise Binance Coin üzerine. BNB’nin büyük bir yükselişe tırmandığını ve 800 dolarlık rekoru kıracağını vurgulayan analist, grafiğin ” etkileyici” durduğunuda ekledi.

Analist, 2018 in Haziran ayında BTC fiyatı 5.500 dolardan işlem görürken herkesin yükseliş alarmı verdiği sırada Smart Contracter fiyatın 3.200 dolara inip burada duracağını söylemişti ve haklı çıkmıştı. Fiyat tam olarak 3.150 dolara geri çekme yaşayıp sonra tüm hıızyla ivmelendi.

Yazar Hakkında

TeknoGoril

Yorum Yaz

Yorum Yazmak için Tıkla!