Anasayfa » Bitcoin’den Önce Bu Altcoin 100.000 Doları geçicek!
Kripto Para

Bitcoin’den Önce Bu Altcoin 100.000 Doları geçicek!

altcoinler-1000

Bitcoin (BTC) 46.000 dolar seviyelerinde konsolide olurken, popüler kripto analisti 2022 yılına bomba gibi düşücek 4 altcoin projesini vurguluyor. Analist, Polygon (MATIC) ve Curve Finance (CRV) ve dört kripto paranın bu yıl içerisinde 10 kat yükselme potansiyelinin olduğunun üstünü çiziyor.

MATIC, CRV, SUSHI Ve YFI 2022 Yılına Damga Vuracak

Kripto analisti ve yatırımcı Jason Pizzano, 254.00 takipçilerine 2022 yılında patlamaya hazır ve en çok kazandıracak projeleri duyurdu.

İlk olarak, ölçeklendirme çözümü sunan Polygon’un tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2.92 dolar seviyesinden düşmesine rağmen hala yükseliş trendinde olduğunu ve boğa görünümü verdiğini açıkladı.

”FİYAT DÜŞTÜĞÜ İÇİN KİMSE O KRİPTO PARADA BAHSETMİYORSA GENELLİKLE GİRMENİZ GEREKEN ZAMAN GELMİŞTİR.”

“HALA %50 FİBONACCİ (2.20 DOLAR) DESTEĞİNİN ÜZERİNDE HAREKET EDİYOR. KESİNLİKLE BOĞA GÖRÜNÜMÜNDE OLDUĞUNU SÖYLÜYORUM.”

Stable coinler için Ethereum blok zincirinde geliştirilen ve merkeziyetsiz bir yapıda olan Curve Finance (CRV) hakkında konuşan Jason Pizzano:

”CURVE FİNANCE’NİN KİLİTLİ TOPLAM DEĞERİ 24 MİLYAR DOLAR, PİYASA DEĞERİ İSE SADECE 2.4 MİLYAR DOLAR YANİ KİLİTLİ DEĞERE GÖRE PİYASA DEĞERİ SADECE 0.1 ORANINDA OLDUĞU GÖRÜLÜYOR.”

“BENCE, %78’İ KİLİTLİ BULUNAN CRV’İN PİYASA DEĞERİ KİLİTLİ TOPLAM DEĞERİNİ (TVL) YAKALAYACAKTIR. BUNUN İÇİN SADECE 10X YAPMASI YETERLİ OLACAK.”

Analistin incelediği sıradaki kripto para merkezi olmayan SushiSwap’ın yerel jetonu SUSHI oluyor. Pizzano’ya göre SUSHI’nin küçük pazar değeri onu büyük paralar elde edecek bir hale geliyor.

”1 MİLYAR DOLARLIK PİYASA DEĞERİ OLAN SUSHI, 10 MİLYAR DOLAR PİYASA DEĞERİNE ULAŞABİLECEK KADAR BÜYÜK BİR POTANSİYELİ VAR. DEĞERİNE GÖRE 10 KAT YÜKSELMESİNİN HİÇ BİR ŞEY OLMADIĞINI GÖRÜYORUM.” “SUSHI SON YÜKSELİŞİNDEN SONRA ŞU AN GERİ ÇEKİLDİ. MAKUL GİRİŞ SEVİYELERİ OLARAK 6 İLA 7.50 DOLAR ARASI DEĞERLENDİRİLEBİLİR.”

Analistin radarına aldığı son kripto para ise yine merkeziyetsiz bir finans platformu olan Yearn Finance (YFI) oluyor. Pizzano, YFI’nin temellerinin sağlam olduğunu ve arkasındaki ekibin çok profesyonel bir stratejiler ile devam ettiğini. Teknik özeliklerinin ise yükselme belirtileri gösterdiğini üzerinde duruyor. Analiste göre BTC, 100.000 dolara ulaşmadan YFI, 100 bin doların üzerine çıkabilir.

”YFI, 1.4 MİLYAR TOPLAM KİLİTLİ DEĞER İLE OLDUKÇA İYİ GÖRÜNÜYOR. BİTCOİN 6 HANELİ RAKAMLARA ULAŞMADAN YFI’NİN ULAŞACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM”

Yazar Hakkında

TeknoGoril

Yorum Yaz

Yorum Yazmak için Tıkla!