Anasayfa » Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analist, Neler Olacağını söyledi !!
Kripto Para

Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analist, Neler Olacağını söyledi !!

bitcoin-analist-neler-olucak-1

Peter Brandt’ten Bitcoin analizi: “Tahmin etmek isteyen var mı?”

Peter Brandt, bitcoin için düşüşe işaret eden bir grafik paylaşırken; insanlar traderın sorusunun cevabını doğru bilemedi. Ancak Twitter kullanıcısı Mind Trader, bunun bir ayı flaması olduğunu iddia etti. Flamalar sürekli, trendin, grafikte kısa bir süreliğine kırılma gösterse bile devam edeceğini gösterir. ve sonra, Brandt’in BTC grafiğindeki düşüş flaması durumunda olduğu gibi tam aksine döner.

CryptoQuant’a göre BTC, rekor kırabilir

Zincir üstü veri sağlayıcısı CryptoQuant tarafından doğrulanan bir yazar, amiral gemisi kripto para biriminin yakında yeni bir tarihi zirveye ulaşabileceğini söyledi. Ama, traderların şimdi dikkatli olmaları gerektiği konusunda da tavsiyede bulundu.

Yazar şu anda, borsalarda çok fazla Bitcoin bulunmadığından BTC fiyatının çok git gelli olacağını söylüyor. Ayrıca, bireysel traderlar/balinalar birbirlerine karşı al-sat yaptıkça tüm borsalardaki kaldıraç oranı artıyor. Bu, Bitcoin’in günlük RSI’ı hala düşük olduğu için coin’in tüm zamanların tavan seviyesine yakın olduğunu gösterebilir. Bu, önde gelen kriptonun yükselmeye devam edeceğini, ancak yeni bir dip bulmak için yeni rekordan eylül ve ekim zamanları sonra düzeltmeye başlayabileceğini işaret ediyor.

Fiyat düşüş yaşarken, “yeni coin’lerin” satıldığı ortaya çıktı

BTC, haftalık bazda yüzde 20 oranında şiddetli bir deprem yaşadı. BTC’nin düşüşü, güçlü ellerin satış yaptığını düşündürse de, CryptoQuant, durumun böyle olmadığını kanıtladı. Analizlerine göre geçen haftaki satışların çoğu, kaldıraç tasfiyelerindeki milyarlarca dolardan, daha yeni kripto paraların panik satışından ve makro risklerden geldi.

Kritik Seviyeleri Bilen Analist: 4. Çeyrekte Bitcoin, Bu Seviyelerde Olacak!

Zincir üstü veriler, balinaların önemli miktarlarda sattığı 2018 ayı piyasasında meydana gelen balina çıkış likiditesine dair önemli bir işaret etmiyor.

Yazar Hakkında

TeknoGoril

Yorum Yaz

Yorum Yazmak için Tıkla!