Anasayfa » Cardano, Bitcoin ve ADA için yön belirledi!
Kripto Para

Cardano, Bitcoin ve ADA için yön belirledi!

cardono-tahminlerini-paylaşti

Cardano, Bitcoin ve ADA için görüşünü açıkladı. Bitcoin 46.000 dolar civarında işlem görürken Capo, Bitcoinin 50.000 dolar seviyesine kadar yükseleceğini söyleyen sayılı uzmanlardan birisiydi. Ve şimdi daha enteresan analizlerini bizlerle paylaştı.

Lakabıyla Capo olarak bilinen analist, 148.000 Twitter takipçisine:

Bitcoin’in (BTC) “yerel bir zirveye” ulaştığını ve tekrar  40.000 dolarlık fiyat seviyesinin altına düşebilir.

“Bence BTC burada bitti… önümüzdeki günlerde tüm piyasada büyük bir düzeltme bekliyoruz. BTC için ana hedef 38.000 dolar. Bu yerel ve geçici bir zirvedir . Yükseliş trendi bundan sonra geri alma eğilimine devam edecek gibi görünüyor”.

Capo,  Bitcoin’in daha düşük zaman çerçevesinin (LTF) yükseliş piyasası yapısının (MS) kırıldığına inanıyor.

Ayrıca Capo sözlerine şunlarında ekledi:

“Bir kaç küçük iniş çıkışlardan sonra, Bitcoinin 37.000-40.000 ABD Dolar bandına düşmesini beklediğini  ve sonrasında yapılacak alımlarla  tekrar ivme kazanmasını beklemenin şu an için çok daha mantıklı bir yol olduğunu belirtti. Bu da uzun vadede çok iyi bir satın alma fırsatı olacaktır. Yeni ATH bu yıl gelecek.”

Cardano Cardano, Bitcoin ve ADA için yön belirledi!
Cardano Cardano, Bitcoin ve ADA için yön belirledi!

Cardano ayrıca (ADA) 1,85-1,90 dolar civarına düşeceğini, ancak geri çekilmeden sonra büyük olasılıkla beş kattan fazla değer kazanacağını ön görüyor.

“Mevcut konumundan  1.85-1.90dolara potansiyel düzeltme göreceği (ADA) nın . Makro görünümünün yükselişte olduğunu ve muhtemelen bu yıl 10 dolar  veya daha yüksek bir rekor seviyeye çıkacağını söylüyor .”

Cardano Cardano, Bitcoin ve ADA için yön belirledi!

Yazar Hakkında

TeknoGoril

Yorum Yaz

Yorum Yazmak için Tıkla!