Anasayfa » CEO’dan Ciddi İddialar: Bu 3 Altcoin’e Bahse Gireririm!!
Kripto Para

CEO’dan Ciddi İddialar: Bu 3 Altcoin’e Bahse Gireririm!!

altcoinler-patlama-yapicak-olanlar

Riskten korunma fonu Three Arrows Capital’in kurucu ortağı ve CEO’su Su Zhu, kısa süre önce Bitcoin dominanslık metriğinin yalnızca milyarderler için geçerli olduğunu söyledi. Ayrıca kendisi bu sektörde olsaydı bahse gireceği iki altcoin projesini açıkladı. BTC ve ETH’de de yükselişlerini koruduğunu düşündüğünü söyledi.

Su Zhu: Bu 2 altcoin projesine bahse girerim

Bu yılın başlarında, çılgınlıklar sonucu, kullancıların çük büyük kazançlar istemesinden dolayı Dogecoin benzeri meme tokenları piyasayı ele geçirdi. Zhu, eğer bugün alana giriyor olsaydı, Solana ve Avalanche’a (ve ekosistemlerine) kişisel olarak bahse gireceğini söyledi. Ayrıca kendisi BTC’nin, altın’ın piyasa değerini aşacağını, ETH’nin ise sonunda 25.000 dolara ulaşacağını tahmin ediyor.

Perşembe Yıldızları: Bu 6 Altcoin, Rekora Koşuyor!

Bitcoin hakimiyeti yakında

30 Temmuz’da çok aylık yüzde 49.25’lik bir zirveye ulaştıktan sonra, Bitcoin’in hakimiyeti rotayı tersine çevirdi ve 10 Eylül’de yüzde 40 işaretinin atına kadar geriledi. El Salvador’un, kripto para birimini resmi olarak yasal para olarak kabul etmesi Bitcoin’in değerinin artmasını sağlamadı. Kullanıcıların paralarını Solana’ya yatırdığı ortaya çıktı.

JPMorgan analistleri yakın zamanda önce amiral gemisi kripto para biriminin küçülen pazar payının kripto para piyasasında aşırı “balonun” bir işareti olduğunu söylediler. Şuan bitcoin, yüzde 41 oranında. Bu sırada piyasa değeri ile birinci sırada yer alan kripto para birimi de son 1 gün içerisinde yüzde 2’lik bir düşüş yaşayarak 48.000 doların altına kadar düştü. BTC, 47.791 dolardan işlem görüyor.

Etiketler

Yazar Hakkında

TeknoGoril

Yorum Yaz

Yorum Yazmak için Tıkla!