Anasayfa » DOGE Fiyatı Şimdi Ne Yapacak? İşte Seviyeler
Kripto Para

DOGE Fiyatı Şimdi Ne Yapacak? İşte Seviyeler

doge-coin-meme-piyasasi

Tesla CEO’su Elon Musk’ın favori kripto para birimi Dogecoin (DOGE), haftalık kazancını %40’a yaklaştırırken, memecoin takipçilerinin tekrara radarına girdi.

DOGE, memecoin piyasasına ilham verdi

Kripto para birimlerinin “mizah” tarafını temsil eden memecoin projeleri, ciddiye almak için tasarlanmış kripto para birimleri değillerdir. Dogecoin kurucusu Billy Markus’un, DOGE logosunu saatler içinde tasarlayıp piyasaya sürdüğü bilinmektedir. Ancak, bazı insanlar için memecoin’ler büyük bir yatırım ve kaar ve büyük bir piyasa haline dönüştü. Başarılı örneği olan Dogecoin, diğer memecoin projelerine . Shiba Inu, Kishu Inu, Floki Inu ve Baby Doge, Shiba kendisini “Dogecoin katili” ilan etmişti.

Dogecoin neden yükseliyor?

DOGE’nin yükselişine şunlar faktör olur. Senato’nun altyapı faturası, vergi korkuları üzerinden kripto para birimlerinde geniş satışlara neden oldu. Endişeler hala devam ediyor, ancak en azından milletvekillerinin kripto sektörünün ekonomiye önemli bir katkı sağlayabileceğini takdir etmeleri kripto yatırımcılarını da memnun ediyor. Bu görüşe göre, birçok yatırımcı dipten satın alıyor ve DOGE onların favori memes coinleri arasında gözüküyor.

Ağustos DOGE Tahminleri Çıktı:

Diğer yandan, DOGE’nin bir ödeme aracı olarak kullanılması da popülerlik kazanmasına büyük katkı sağladı. Şimdi, AMC Tiyatroları bilet alımları için Bitcoin kabul etmeye başlayacaklarını açıkladıktan sonra, birçok yatırımcı gelecekte Dogecoin’i de kabul edeceğini düşünüyorlar.

Dogecoin fiyatına bir başka destek, Chainalysis’in kripto kapsamına eklenmesiyle geldi. Chainalysis kapsamı sadece Dogecoin için bir güvenilirlik artışı sağlamakla kalmıyor, ve kriptoyu daha kurumsal yatırımcılara sunmayı vaat ediyor.

Analiste göre Dogecoin ne kadar yükselebilir?

TikTok’ta kampanyalar ve Dogeday 420 gibi etkinlikler gerçekleşti, ancak 1 dolar hedefi zorlansa da ulaşmadı. Dogecoin hayranları, 1 dolar hedefine ulaşmanın memecoin için yeni kilometre taşlarının potansiyelini ortaya çıkaracağını düşünüyor.Bir yılda yalnızca belirli sayıda DOGE token üretir. Bu, enflasyondan kaçınan yatırımcılara Shiba Inu gibi rakip memecoin’lerin biraz daha cazip geliyor. Uzun vade fiyat tahmini için gelecek hedefleriyle devam edelim…

DOGE fiyatı için Gelecek hedefleri nelerdir?

Son Bitcoin toparlanması (yükselmesinin) memecoin’leride olumlu etkiliyor. DOGE fiyatı beklenen birçok seviyeyi kazanmayı başardı. Ocak ayından bu yana %750 kazancıyla yoluna devam ediyor. Aylık bazda kazanç oranı %75 olsa da, DOGE fiyatı ancak 2021’in sonundan önce 1 dolara ulaşır. Yükselişe bir çok durakta ara verir. Son olarak, aylık kazancı göze batmayacak şekilde %10 ile büyüme devam ederse, Dogecoin 2025’ten önce 10 dolardan fazla değere sahip olur.

Yazar Hakkında

TeknoGoril

Yorum Yaz

Yorum Yazmak için Tıkla!