Anasayfa » Dogecoin fiyat analizi: DOGE geleceği ve sıradaki hedefler
Kripto Para

Dogecoin fiyat analizi: DOGE geleceği ve sıradaki hedefler

doge-coin-elon-musk

Dogecoin fiyat artışıyla birlikte son iki ayın en yüksek seviyesine ulaştı. DOGE, son 24 saatte %11’lik bir artış yaşayarak 0,348 dolar fiyatından işlem görüyor. Memes parası, yükseliş ivmesi oluşturduğu için geçen haftadan bu yana %42 kazanmayı başardı.

DOGE
Doge Fİyat Analizi

Dogecoin, yükseliş trendini sürdürmek ve haftalık kazançlarını %42’nin üzerine çıkarmak için 0,3057 dolar seviyesinde yer alan direnci aşmayı başardı. DOGE, Mayıs ayında 0,7376 dolarlık yeni bir en yüksek fiyat kaydetmişti. Daha sonra yaşanan genel kripto para çöküşüyle Mayıs ve Haziran aylarında kazancının %70’inden fazlasını kaybetti. DOGE 3 ayın en düşük seviyesi 0.1607 dolar kaydetti, ancak kripto piyasasının diğerleriyle yükselme ivmesine başladı ve şimdi 0,50 dolara doğru ilerliyor.

Dogecoin 1 dolar olacak mı?

Dogecoin, güçlü bir sosyal medya topluluğuna sahip Sosyal medya gücü o kadar fazla ki Tiktok ve Twitter’da trend haline geldi. DOGE topluluğu, fiyat yükselmeye başladığında #DogeCointo1Dollar’a yöneldi. Sosyal medya, başından beri Dogecoin’in en büyük gücü oldu ve bu da her sezon daha fazla yatırımcı getirmeye devam ediyor. Birkaç sosyal medya fenomeni, trende ve Elon Musk’ın bu konudaki tweetine dayanarak Dogecoin yatırımı yaptı.

Sosyal medya, Elon Musk ve Mark Cuban gibi milyarderlerin desteğiyle Dogecoin gücünü daha da artırdı. Musk’ın memes paraya olan sevgisi yeni bir şey olmasa da, Doge’nin oldukça yeni bir destekçisi olan Cuban, ödemeler için “en güçlü” kripto para birimi olduğunu ilan etmesi insanlar tarafından sevinçle karşılandı.

NBA takımı Dallas Mavericks’in sahibi milyarder girişimci ve Shar Tank lideri:

Kripto satışlarının %95’inin Dogecoin’den geldiğini açıklayarak Maverick’in mal mağazası, Bitcoin ve Dogecoin’i kabul edeceğini söyledi.

DOGE, seviyesini ATH’yi yeniden test etmeyi hedeflemeden önce 0,50 dolarlık direncini kırmaya çalışıyor. Kripto piyasası değeri tekrar 2 trilyon dolarlık değerlemeye ulaştığında, DOGE yeni ATH’lerini yeniden test etmeye hazır gibi duruyor.

Yazar Hakkında

TeknoGoril

Yorum Yaz

Yorum Yazmak için Tıkla!