Anasayfa » Elon Musk Twitter’da Yine kafaları karıştırdı!
Kripto Para

Elon Musk Twitter’da Yine kafaları karıştırdı!

musk-doge-shıb1

Dogecoin ve SHIB topluluğu Musk’ın tweet’ini anlamaya çalışıyor

Bitcoin ve meme coin paylaşımlarıyla her daim gündeme gelen Elon Musk, Twitter’da “yukarıya” işaret eden “top” emojisini tweet attı. Ve kripto para meraklıları Musk’tan bir açıklama beklemeye başladılar. En çok SHIB ve Dogecoin hayranları, Elon Musk’ın Doge/SHIB’in fiyatının patlayıp patlamayacağını merak ediyor.

Bu paylaşım iki meme coin (DOGE) (SHIB) topluluğundada kafa karışıklığı yarattı. Bunun üzerine bir çok insan farklı düşünceler ortaya attı.

Bundan önce Elin Musk, Twitter’da Tesla’nın sadece Dogecoin ile ödenebilecek şirket ürünlerinin satışını başlattığını duyurdumuştu. Tesla ticaret mağazası, cybertruck’tan ilham alan “cyberwhistle” isimli bir düdük ve çocuklar için oluşturulmuş arabalar ile dört ürün sunuyorlar. Çocuklara yönelik ürünler 12.020 DOGE fiyatında, yani Tesla’nın temel olarak e-araçlarını Doge karşılığında satmaya başlamış oluyor.

Doge topluluğundaki birçok kişi, firmanın bir sonraki planı olarak meme kripto para karşılığında elektrikli araba satmaya başlamasını bekliyor. Dünkü yüzde 20’lik artışın ardından Dogecoin fiyatı 0.199 dolardan 0.1827 dolara düştü. Şimdiye kadar, orijinal meme coin’i 0.1895 dolar seviyesini geri yükseldi. Şuan doge on birinci sırada yer almaya devam ediyor.

Yazar Hakkında

TeknoGoril

Yorum Yaz

Yorum Yazmak için Tıkla!