Anasayfa » Hafta sonu Bitcoin ve diğer kripto para birimleri için neler olucak?
Kripto Para

Hafta sonu Bitcoin ve diğer kripto para birimleri için neler olucak?

kripto-paralar-nasıl-gidiyor

Ağustos ayı kripto para piyasası için oldukça heyecan vericiydi. Gerimizde kalan4 hafta boyunca piyasa, Bitcoin ve Ethereum’un büyük direnç noktalarında toplu olarak artışını görürken, Solana ve Cardano gibi önde gelen altcoinler tüm zamanların en yüksek seviyelerini gördü. Ama ay sonuna doğru bu momentum ve ivmelerde durma gözlemlendi.

Bitcoin için Ağustos hafta sonları nasıldı?

BTC analiz

Çoğu kripto birimi BTC hareketini takip ettiğinden burada BTC’nin günlük grafiğini analiz edeceğiz Mayıs ve Haziran da BTC, birden fazla hafta sonu boyunca güçlü düzeltmelerle yüz yüze kaldı ve örneklerden birinde 30.000 dolar kaydetti. Ama bu durumlar, boğa rallisi aşamasına dönüşmedi.

Ağustos ayında Bitcoin için hafta sonu işlem seanslarının çoğu olaysız olarak kabul edilebilir. 1 Ağustos Pazar günü, Bitcoin grafiklerde %4’lük bir düzeltme yaptı ayrıca piyasa sadece hafta sonları konsolide oldu. işlem hacimlerindeki düşüşün azalan volatiliteye bağlı olduğu varsayılabilir.

Beklenmedik bir şekilde, Ağustos ayında gözlemlenen diğer bir model, piyasanın hafta sonu başlamadan önce güçlü tepki vermesiydi. Arka arkaya dört Cuma, BTC’nin fiyatının Ağustos ayında artışınına sebep oldu. Cuma, çoğu kurumsal ticaretin sonunu işaret ediyor ve geleneksel piyasa da kapanıyor. Doğrudan bir korelasyon olmasa da, BTC’nin Cuma günkü gerici özellikleri daha büyük finansal piyasa ile düşünülebilir.

Bu hafta bir şey bekleyebilir miyiz?Bu hafta sonu Bitcoin ve diğer kripto para birimleri için nasıl görünüyor?

Volatilite son birkaç gündür kontrol altında kollanırken, BTCnin artışını beklemek beklemek asla doğru olmayacaktır. Bununla birlikte, türevler açısından da, bir piyasa yükselişi veya düşüşüne ilişkin daha az gösterge bulunuyor. Şu anda, hafta sonu sadece 2k BTC Opsiyonunun süresi bitiyor ve bu da vadeli işlem piyasasındaki sarsıntıyı azaltıyor.

Bununla birlikte, BTC günlük grafikte 20-MA’sının yakınında yakın bir şekilde konsolide olurken, en büyük dijital varlık için bir geçiş çok uzak değildir tabiki de.(Bu yazı bir yatırım tavsiyesi değildir).

Yazar Hakkında

TeknoGoril

Yorum Yaz

Yorum Yazmak için Tıkla!