Anasayfa » İşte Bu 5 Altcoin Patlayabilir!!
Kripto Para

İşte Bu 5 Altcoin Patlayabilir!!

bu-5-alt-coin-patlayabilirler

Oldukça popüler bir analist olan Tom Busby, geleceğe yönelik iyi yatırımlar için bizlerle projelerini paylaştı.

Lider altcoin için 5.075 dolar seviyesini yorumluyor

Analist, ETH’nin geri fırlatmadan, ATH’yi kırmadan ve 5.000 doların üst seviyesine yükselmeden önce kilit talep seviyesini 4.270 dolarda tekrar test etmesini bekliyor. Ama, güçlü bir talep isteği olduğu için 3.900 doların izlenmesi gereken bir diğer önemli seviye olduğunu vurguluyor. Tom Busby  ETH analizlerinde şunları söyledi:

5.075 dolarlık ilk kilit direnç, yükseliş eğiliminde geçici bir duraklama sağlayabilir, ancak bu pek olası görünmüyor.

Cardano (ADA)

Analist, ADA‘nın düşen kanaldan birkaç kez çıkmaya çabaladığını ve bunu sürekli hacimde yapmayı başardığını ifade etti. Bu, fiyatı aynı zamanda destek ve direnç görevi gören 2,4 dolar seviyelerine ve ardından 2,65 dolara geri çekilebilir. Busby boğalardan gelen alımların, fiyatı kilit direncin ötesine ve ATH seviyesi 3 dolara yaklaştırabileceğini ön görüyor.

Analist, Radarına Aldığı 5 Altcoin Projesini Paylaştı:

XRP 1,40 dolar için hazır! Alıma hazırdır

XRP ne olucak?, artış seviyelerini geçtiği ve mermiden çıkan bir kovan görünümü hazır görünüyor. Analiste göre XRP doğrudan 1,40 dolara yükselebilir ve 1,16 dolar desteğinden tepki olması kritik. En kötü durumda Tom Busby seviyenin 1,10 dolara geri döneceğini söylüyor.

VRA’da 0.09 doları hedefliyor

Verasity nedir? Reklam gelirleri için adil bir sistem oluşturmayı amaçlayan yeni nesil video paylaşım platformudur. VRA yeni bir macera için 0.09 seviyelerine yükselebilir. Ardından daha iyi seviyeler bekliyoruz.

Synthetix (SNX)

Analist, SNX’nin uzun süredir konsolidasyon modelinde işlem gördüğü ve sonunda bunun üzerinde kırıldığı için SNX’in bir patlama göründüğünü idda ediyor.

Bence, bu Synthetix’de (SNX) çılgınca bir şey yaptığını görmemiz için en iyi zaman. Fiyatı hedefi 10.40 ve hatta yakın gelecekte 14.50 dolar.

(yatırım tavsiyesi değildir)

Yazar Hakkında

TeknoGoril

Yorum Yaz

Yorum Yazmak için Tıkla!