Anasayfa » İşte Sinyal Geldi: Bitcoin 2 Hafta İçinde Bu seviyeye Çıkabilir!
Kripto Para

İşte Sinyal Geldi: Bitcoin 2 Hafta İçinde Bu seviyeye Çıkabilir!

bitcoin-yukseliyor-2-hafta-sonra
Popüler kripto para analisti Carl Runefult, Bitcoin(BTC) fiyatının gelecek iki hafta içerisinde 48 bin dolar seviyesine çıkacağını düşündüğünü söyledi.

Carl Runefult, Bitcoin’de devasa bir ralli anlamına gelen bir yükseliş grafiği modeli belirlediğini belirtti. Bazı kripto para analistler ise, Carl’ın düşüncesinin aksine Bitcoin fiyatındaki yeni gelişmelerin spot alıcılar adına olumsuz olduğunu söylüyorlar.

19.600 dolar, yatırımcıların beklediği en düşük seviye olabilir mi?

Carl Runefult, BTC’de bir artış grafiği modeli belirlediğini ve Bitcoin para biriminin benzeri görülmemiş bir devasa ralli ile artışa geçeceği konusunda bir öngörüde bulundu. Twitter analistleri, ekonomik faktörlerin ve politika yönlerinin bir arada olarak, oluşan sessizliğe rağmen BTC fiyatını nasıl yükseltebileceğini açıkladılar.

Carl Runefult, 19.600 dolar fiyat bandını bir taban olarak belirlediği Bitcoin fiyat trendi hakkında yeni bir video yayınında bulunduğu belirtiliyor. 2017-2018 boğa koşusu için en tavan fiyat bandı olmasından dolayı muhtemelen en düşük seviye olarak 19.600 dolar tahminin olduğunu düşünüyor. Analist Runefelt şunları söylüyor:

Ya bu 19,600 dolar dip ise? Ya bu sıçrama ve büyük yükselişin tersine dönmesiyse?

Carl, yükseliş eğiliminin tersine dönmeden önce BTC değerinin 19.600 dolarda tabana çakılma olasılığını araştırdığı açıklıyor. Bu bandın ardından gelecek 48 bin dolara kadar sürecek devasa bir ralli için zemin hazırlığı olduğunu düşünüyor.

Bitcoin anlık analiz

Analistler, Bitcoin fiyat trendinde geri dönüş belirtileri olduğunu söylüyor

Venn Link Partners CEO’su Cici Lu, Bitcoin piyasasının taban noktasını bulmuş olabileceği görüşünde olduğunu söylüyor. Lu, Bloomberg ile gerçekleştirdiği yayında şunları söylüyor:

Kaldıraçlı pozisyonların tasfiyesi bitmiş görünüyor.

BitBull Capital CEO’su Joe DiPasquale, BTC’nin aylık kapanışını sürekli takip ettiğini ve BTC’nin 19 bin dolar ila 20 bin dolar fiyat bandı arasındaki destek noktalarını yeniden test ediyor olduğunu söylüyor. DiPasquale, Bitcoin için şunları söylüyor:

Bu aralıkta oluşacak başarılı sıçramalar, boğalara devam eden bir ralli adına sağlam bir temel sağlayabilir.

Son dakika gelişmelerden ve en güncel haberlerden anında haberdar olmak için bizi İnstagram ve Telegram‘da takip edin!

Yazar Hakkında

TeknoGoril

Yorum Yaz

Yorum Yazmak için Tıkla!