Anasayfa » Jenifer ve Ben Sonunda Evlendi
Yaşam

Jenifer ve Ben Sonunda Evlendi

Ben-Jennifer-evlendi

Jennifer Lopez ve Ben Affleck evlendi

Şarkıcı ve oyuncu Jennifer Lopez ile ünlü aktör Ben Affleck Las Vegas’ta, Little White Wedding Chapel‘inde sade bir törenle evlendi. JayLo, evlendiğini sosyal medya hesaplarından duyurdu. Yaptığı paylaşımda “Aşk çok güzel. Aşk çok müşfik. Ve anlaşılan o ki aşk sabırlı. Hem de 20 yıl boyunca” dedi.

JayLo, Affleck ile evlendikten sonra sosyal medya hesaplarından;

“Tam da istediğimiz gibi oldu. Gece Vegas’a uçtuk, evlilik cüzdanı için diğer çiftlerle beraber sıraya girdik, dünyanın düğün başkentinde herkesle aynı yolculuğu gerçekleştirmiş olduk.

“Hayal edebileceğiniz en iyi şahitlerle, eski filmden bir elbise ve Ben’in dolabından bir ceket ile küçük bir şapelde kendi yeminlerimizi dile getirdik, hayatımızın sonuna kadar taşıyacağımız yüzüklerimizi birbirimize verdik.”

Ünlü Çift Nasıl Tanıştı

Jennifer Lopez ile Ben Affleck, 2002’de “Gigli” filminin setinde tanıştı. Film gişede istenilen başarıyı yakalayamasa da ikili arasında bir yakınlaşma olduğu o dönem magazin basınında sık sık iddia edilmişti.

2002 yılında başkalarıyla evli olan çift kısa süre sonra eşlerinden boşandı ve birlikte olmaya başladı. Dünya magazin basını ve hayranlarının Bennifer adını taktıkları çift her yerde birlikte görüntü vermeye başladı. Kısa sürede tutkulu bir aşk yaşamaya başlayan ünlü çift evlenme kararı aldı ve nişanlandı.

Düğün Hazırlıkları Başlasın

Basının ve hayranlarının büyük ilgisi altında aşklarını yaşamaya çalışan ikili düğün hazırlıklarına başladı. Ünlü aktör Ben Affleck’in şarkıcı Jenifer Lopez’e taktığı milyonluk tek taş yüzük uzun süre magazin basınında konuşuldu.

Düğün İptal Edildi

Ünlü çift, Eylül 2003’te evlenmelerine iki gün kala düğünün ertelendiğini açıkladı. Ünlü çift, düğünü iptal etmelerinin nedeni olarak medyanın yoğun ilgisi olduğunu açıklamıştı. Gerçeğin kısa süre sonra böyle olmadığı anlaşıldı. Lopez ile Affleck dört ay sonra ayrıldıklarını duyurdu. Büyük şaşkınlık yaratan ayrılma kararında Affleck’in Lopez’i düğünden hemen önce aldattığı iddiaları çok konuşuldu.

2021’de Aşk Tekrar Başladı

Çiftin yeni ilişkisi 2021’de tekrar başladı. İlişkilerini geçen yıl Temmuz ayında resmen ilan eden Lopez ve Affleck, Nisan ayında nişanlandıklarını duyurdu. Jennifer Lopes yaptığı bir açıklamada ilişkileri hakkında;

“Hayatımızın bu aşamasında bunun gerçekleşmesi çok güzel, böylece sahip olduğumuz şeyin daha çok tadına varabilir ve bunu daha çok takdir edebilir, birbirimize daha çok saygı duyabiliriz.” dedi.

18 Yıl Sonra Mutlu Son

Ünlü çift tam 18 yıl sonra geceyarısı evlendi. Çift, bugüne kadar çok sayıda ünlünün hızlıca evlenmek için gittiği Las Vegas’ta ki Little White Wedding Chapel’inde sade bir törenle evlendi.

Son dakika gelişmelerden ve en güncel haberlerden anında haberdar olmak için bizi İnstagram ve Telegram‘da takip edin!

Yazar Hakkında

selin parlak

Yorum Yaz

Yorum Yazmak için Tıkla!