Anasayfa » JPMorgan Analisti, Ethereum Fiyatının Tam Değerini Belirledi: Rakamlar Şaşırtıcı!!
Kripto Para

JPMorgan Analisti, Ethereum Fiyatının Tam Değerini Belirledi: Rakamlar Şaşırtıcı!!

ethereum-gercek-degeri-analist-acıkladı

Analist ethereumun değerinin şuanki değerinden daha düşük olduğunu söyledi.

Popüler Analistin Ethereum İncelemesi

JPMorgan analisti, Ethereum değerinin piyasa fiyatından %55 daha düşük olan 1.500 dolara olarak analizledi. Ağ etkinliğine dayalı bir dizi ölçüme göre analizini tamamladığını söyleyen Panigirtzoglou, Ethereum fiyatının değerinden yüksek olduğunu aktardı. Bunun sebepleri ise Ethereum ağının eskisi gibi beşsiz olmaması ve Solana, Avalanche gibi diğer blok zincirleriyle zorlu bir savaş ile karşı karşıla kalması olarak ifade edildi.

JPMorgan stratejisti Ethereum’un aşırı değerli olduğunu düşünüyor. Uzman isim uzun incelemeler sonucu Ethereum’un gerçek değerinin 1.500 dolar olduğuna kanaat getirdi.

Panigirtzoglou’nun Ethereum Görüşleri

Analist Nikolaos Panigirtzoglou, konu hakkında şunları söyledi:

Ethereum artık eşsiz değil. Binance ve Solana, en büyük rakipler olarak görev yapıyor. Gelecekte daha fazlası da olacak. Ethereum ağ alternatifleri piyasaya güçlü girmiş olsalarda Ethereum’u yenmek zor olacaktır. Bazı VC yatırımları tarafından desteklense bile inovasyonun çoğu hala Ethereum’da gerçekleşiyor. DeFi ve NFT projeleri Ethereum ekosisteminde yayılıyor. Bunlar Ethereum’da ortaya çıkan ve daha sonra diğer zincirlere taşınan özelliklerdir. Geliştiricilerin mutlak çoğunluğunun Ethereum dünyasına çekildiğini görüyoruz.

Yazar Hakkında

TeknoGoril

Yorum Yaz

Yorum Yazmak için Tıkla!