Anasayfa » Kral Analist Bitcoin’in yeni rekoru için tarih verdi! Düşündüğünüzden daha yakın…
Kripto Para

Kral Analist Bitcoin’in yeni rekoru için tarih verdi! Düşündüğünüzden daha yakın…

bitcoin-yeni-rekor-ne-zaman-yakında

Trader’ı Aaron Arnold, Bitcoin tahmini ile gündemde bomba gibi oturdu. Arnold, kısa zaman sonra Bitcoin (BTC) için tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıkacağını iddia etti.

Bitcoin 40.000 doların üzerinde destek bulurken, kripto analisti 1 milyon YouTube abonesine BTC’nin önümüzdeki birkaç ay içinde patlayıcı bir ralli için hazırlanabileceğini söyledi.

Bitcoin ile Lightning’in benimsenmesi paralel artıyor

Arnold, son zamanlardaki düşük performansa rağmen, Bitcoin Lightning ağının benimsenmesinin tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaştığını belirtiyor.

“Bu noktada Bitcoin benimsenme oranı hızla arttı. Bitcoin Lightning benimsenmesi de etkileyici bir şekilde yükseldi. Böyle zamanlar, piyasanın düştüğü, insanların sessiz olduğu, insanların düşüş eğiliminde olduğu veya hiçbir şey söylemediği zamanlar, işte fırsat burada.”

Arnold, 2021 döngüsünü 2013 ve 2017’deki önceki boğa koşularıyla karşılaştırarak tüm zamanların en yüksek seviyesinin sadece 30 gün uzakta olabileceğine inandığını söyledi.

“Tüm zamanların en yüksek seviyesinin yaklaşık 30 gün sonra gelebileceğini düşünüyorum. İnsanlar tarihin tekerrür ettiğini söylemeyi sever. Evet, tarih kafiyelidir. 2017’de yaptığına benzer bir şey yapıyor. Hatta ilk büyük düşüşü gördüğümüz 2013’te gördüğümüze daha da benzer bir şey yapıyor. Günlerce süren uzun bir konsolidasyon ve sonra biraz yükselmişti. Bu büyük düşüşü birçok insanı sarsmak için yapar.

2013’te %17 idi, bu döngüde yaklaşık %23 oldu. Ancak 2013’te kırdığımız gibi yukarı doğru kırılacağımıza inanıyorum.”

doğru kırılacağımıza inanıyorum.”

Yazar Hakkında

TeknoGoril

Yorum Yaz

Yorum Yazmak için Tıkla!