Anasayfa » Kripto piyasalar krizdeyken bu kripto %100 değer kazandı!
Kripto Para

Kripto piyasalar krizdeyken bu kripto %100 değer kazandı!

quant-yukselis-krizi-deldi-1

Toplam kripto para piyasası 7 Eylül’den günümüze yaklaşık 300 milyar dolar değer kaybetti. Bu zorlu süreçte Bitcoin ve baba altcoinler düşme ivmesindeyken Quant (QNT), %100’ün üzerinde değer kazandı.

Quant (QNT) coin nedir? Güncel Quant yorum ve haberler

Quant, 21 Temmuz’da 66 dolar bandında işlem görüyordu. Bu makale yazıldığı sırada ise 425 doların üzerinde alıcı buluyor.

Quant tüm zamanların tabanını bugün (11 Eylül 2021’de) 428 dolar ile deldi. Aşağıdaki grafikte son dönemde Quant fiyatlarında yaşanan değişimi görüyoruz

Quant Kripto piyasalar krizdeyken bu kripto %100 değer kazandı!

Quant, blockchain ağlarını birbirlerine bağlamayı ve blockchain’ler arasında köprü kurmayı amaçlıyor. Quant blockchain’leri birbirlerine bağlarken verimlilik ve hız azalmasına neden olmamayı hedefliyor.

Quant ağının kurucularından olan Gilbert Verdian, özellikle sağlık endüstrisini blockchain teknolojisi ile dönüştürmeyi sağlamayı amaçlıyor. Verdian farklı hastanelerde veya bölgelerdeki hastaların bilgilerinin güvenli biçimde entegre edilmesi ve toplanması gerektiği düşünüyor. Bu amaca en iyi blockchain teknolojisinin hizmet edebileceğini düşünerek bu sektörde çalışmalarına yöneldi.

Hasta mahremiyetinin korunmasının yanında bilgilerinin en güvenli ve hızlı şekilde transferine olanak sağlayan Quant ağı, sağlık endüstrisini ve reel ekonomideki diğer endüstrileri dönüştürmeye ve geliştirmeye en büyük aday.

Yazar Hakkında

TeknoGoril

Yorum Yaz

Yorum Yazmak için Tıkla!