Anasayfa » Peter Schiff,BTC 100.000 Dolar Olabilir!
Kripto Para

Peter Schiff,BTC 100.000 Dolar Olabilir!

bitcoin-son-durum-tahminleri

Büyük bir (BTC) karşıtı olan Peter Schiff, Bitcoin’in 100.000 dolar ve hatta 1 milyon dolar olabileceğini söyledi.

Schiff yaptığı son konuşmasında tüm dinleyicileri şaşırttı. Schiff BTC’nin 100.000 dolara yükseleceğini ifade ederken daha önce Bitcoin yatırımı yapmadığı için pişman olduğunu ifade etti ve herkesi şaşırttı

Bitcoin 100.000 Dolar Olacak Mı?

Schiff, altının hala yukarıdaki yatırım durumları için daha sağlıklı olduğunu düşündüğünü belirtse de, Bitcoin’in piyasaya girmesinden sonra altından daha iyi bir yükseliş performans gösterdiğini de kabul ediyor. Schiff konuyla ilgili şu ifadeleri kullandı:

Keşke ilk duyduğumda Bitcoin almış olsaydım, bu çok büyük bir hataydı. 100.000 dolar yatırabilir miydim, evet yatırabilirdim. Demek istediğim, kötü sonuçlanan diğer şeylere 100.000 dolar yatırdım. Şimdi Bitcoin milyarderlerinden biri olabilirdim, açıkçası bunu erkenden biliyordum. Zamanı geri alabilseydim, yapacağım şeylerden biri de buydu.

Schiff, ayrıca BTC fiyat trendlerindende bahsetti ve ekonomist, Bitcoin‘in 100.000 dolara, hatta 1 milyon dolara ulaşmasının kimseyi şaşırtmaması gerektiğini söyledi. Yine de Schiff’e göre bu potansiyel fiyat hareketi Bitcoin’i daha az (balon) yapmıyor.

Yazar Hakkında

TeknoGoril

Yorum Yaz

Yorum Yazmak için Tıkla!