Anasayfa » SHIB, DOGE ve AVAX Nokta Gelecek Tahminleri!
Kripto Para

SHIB, DOGE ve AVAX Nokta Gelecek Tahminleri!

avax-shıb-doge1

1) DOGE için kritik tahmin

Dogecoin, piyasaya çok az destek ve ilgisizlik yüzünden düşüş trendine devam ediyor. Dogecoin, neredeyse 300 günden fazla düşüş trendinden çıkamıyor. Dogecoin grafiği, 8 Mayıs 2021’deki tavan seviyesinden 300 günlük düşüş trendini geçti. Döngüsel olarak, Dogecoin her an U yapabilir, ama yatırımcıların Dogecoine herhangi bir sıcaklık göstermesi gerekiyor. Dogecoin fiyatı, önceki yükselen kama modelinin alt trend sınırının üstünde ve altında süzülmeye devam ediyor. Dogecoin fiyatı, 28 Şubat 2022 ile 1 Mart 2022 tarihlerinde yakın bir yükseliş dönüşüne işaret eden önemli bir döngüsel olayı bitirdi. Döngü, Dogecoinin tavan seviyesine ivmelenirken ve fiyat aralığına kıyasla Dogecoin’in düşüş trendinde geçirdiği süreyi ele alıyor.

Dogecoin fiyatında etkili büyük bir Fibonacci ve Ichimoku direnci kümesi 0.145 ve 0.175 dolar değer konumlarında yayıldı. Bu nedenle, boğalar yeni bir boğa maratonunu hareketlendiricek ve fiyat hareketini onaylamak isterse, o zaman boğaların DOGE’yi günlük grafikte 0.175 dolar veya daha üstte bitirmesi gerekecek. DOGE, birincil hedef olarak 0.25 dolar ile daha düşük bir seviyeye geçmek için daha kolay bir zamana sahip olacak. Ayrıca doge analistlere göre, 0,12 ile 0,09 ABD doları arasında yaklaşık 0 olan işlem hacmi nedeniyle, mevcut fiyat aralığında çok basit 0,09 ABD doları değer alanına doğru ser düşüş yaşayabilir.

2) SHIB düşüş alarmı

SHIB yeni düşük seviyeleri deneyebilir. Beklenmedik bir şekilde SHIB, daha önce geçen hafta beklenen varsayımsal uzun bir girişi harekete geçirdi. Shiba Inu fiyat hareketi, Cuma günkü kapanış günlük Ichimoku grafiğinde İdeal Ayı Ichimoku Kırılımını yaptı. 22 Kasım 2021’dan günümüze ilk kez düşüş eğilimi yaşanıyor. Ayılar satış baskısında devam eden bir hareket izlemedi. Ukrayna’da geçici bir ateşkesle ilgili gelişmeler, yakın gelecekte olumlu bir risk algısının geri dönüşüne katkıda bulunabilir.

Shiba Inu fiyatı, yeni 2022 dip seviyeleri oluşturmaya riskiyle karşı karşıya ve 0.00001200 dolara kadar düşüyor. Shiba Inu fiyat hareketi şimdi güçlü bir şekilde düşüş gösteriyor. Pazartesi günü, SHIBA’nın İdeal Boğa Ichimoku Breakout için konumlandırılması bekleniyordu. Ichimoku girişlerinin çoğu yükselişini tamamlama eşiği, geçen haftalara göre önemli ölçüde düştü, ancak boğalar yeni konumlandırmadan yararlanamadı veya hareketsizdi. Bunun yerine, boğalar Shiba Inu fiyatının Kijun-Sen’de ve Ichimoku Bulutunun tepesinde 0.00002800 ila 0.00002850 dolar değer alanında reddedildiğini gördü. Cuma günkü kapanış, SHIB’ı Kasım 2021’den bu tarihe kadarki içinde bulunduğu en düşüş durumuna getiren İdeal Ayı Ichimoku Breakout’u doğruladı.

3) AVAX için tahminler

Avalance 57 dolara dönme riskiyle burun buruna, AVAX yeni 2022 dip seviyelere imza atabilir. Aşırı bir düşüş sinyali, kısa satıcıları hafta sonu Avalanche’ı aşağıya yönlendirenilir. Yukarı yönlü potansiyel sınırlı, aşağı yönlü riskler oldukça büyük. AVAX fiyatı, 24 Şubat 2022’den beri içinde bulunduğu bir durum olan Ichimoku Bulutu çinde takıldı kaldı. Piyasa katılımcıları, Pazartesi günkü yükseliş fiyat hareketinden sonra başlangıçta Bulut üzerinde güçlü bir artış umdular, ancak Ichimoku Bulutu’nun (Senkou) zirvesine karşı reddedildi. AVAX fiyatı, Avalance’ı yaklaşık %30 oranında düşürebilcek güçlü bir kısa sinyali harekete geçirebilir. AVAX fiyat hareketi tek kelime ile ifade edilebilir: kırbaç.

Satış baskısı, AVAX fiyatını iki destek seviyesinin daha altına çekti: Tenkan-Sen ve Kijun-Sen. Ancak, fiyatlar aşağı hareket ettikçe her iki seviye de herhangi bir desteğe tutunamadı. Şimdi, son destek seviyesi, Ichimoku Bulutunun (Senkou Span A) 74 dolardaki en alt seviyesidir. AVAX fiyatı Cumartesi veya Pazar günü Ichimoku Bulutunun altında, 74 dolar veya altında biterse, İdeal Ayı Ichimoku Breakout girişi kabul edilicek ve ayılar kesinlikle kontrolü ele alacak ve AVAX fiyatını 57 dolardan %38,2 Fibonacci düzeltmesine çekicek.

Yazar Hakkında

TeknoGoril

Yorum Yaz

Yorum Yazmak için Tıkla!