Anasayfa » SHIB Ve Bitcoin Ne Zaman Yükselecek?
Kripto Para

SHIB Ve Bitcoin Ne Zaman Yükselecek?

shiba-bitcoin1

Shiba Inu(SHIB)’de yeni gelişmeler var

SHIB’nin ünlü influencer Milkshake, Red Bull Takımı ile görüştüğünü duyurmuştu. Shytoshi Kusama, Red Bull takımıyla bir sohbet gerçekleştirdiğinide açıkladı. Shiba Inu bulunduran yatırımcılar arasında gelecekte neler olcağı daha çok merak uyandırdı.

Yapılan son duyuruda, lider geliştirici, önümüzdeki hafta enteresan gelişmeler olacağının altını çizerek Shibarmy ile görüşlerde bulundu. Shiba Inu’nun Koleksiyon Kart Oyunu (SHIB CCG) için Playside Studios’tan birkaç sanat eserleri çalışmasını gördüğünü de ekledi.

Red Bull toplantısından sonra topluluk, herkes büyük bir beklentiye girdi. Gelecek zamanda çeşitli etkinlikler sırasında Redbull’un yarış arabaları ve dublör uçakları üzerinde SHIB’nin logosunu göreceğiz.

SHIB yeniden eskisi gibi olabilir mi?

SHIB ekibi, token’in değerini artırmak için birçok farklı proje ve bakış açısı getirdi. Kendi Metaverse’inden, resmi yakma portalını başlatmaya kadar birçok çalışmayı gerçekleştirdi. Ama Shiba Inu fiyatında bir değişiklik olmadı. SHIB son 3 ayda yüzde 54’ün üzerinde bir değer kaybı yaşadı.

Shiba Inu, şu anda 0,000012 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Son düşüşle birlikte Shiba Inu’nun toplam piyasa değeri yaklaşık 6,3 milyar dolar. SHIBburn yakım portalı, başlangıcından bu yana ölü bir cüzdana 49.5 Milyar Shiba Inu token gönderdi.

Bitcoin

Bitcoin 30.000 dolarlık fiyat aralığını aşmak için savaşmaya devam ederken, önemli Bitcoin fiyat ölçütlerine ilişkin son rakamlar daha düşüş eğilimini gösteriyor. Geçtiğimiz hafta Terra ekosisteminde yaşanan ciddi düşüş, o zamandan bu zamana yüzde 20 düşüş yaşayan Bitcoin değeri üzerinde doğrudan bir etkiye sahipti.

Geçtiğimiz hafta boyunca, BTC fiyatı büyük ölçüde sabit kaldı ve 29.000 dolar seviyelerinde işlem gerçekleştirdi.

Glassnode’dan paylaşılan grafiğe göre, Bitcoin NVT Signal, 235.252 ile 4 yılın en düşük seviyesinde. 250 işareti civarındaki Temmuz 2018 seviyelerinden daha düşük olduğu bildirildi ve paylaşımda şunlara yer verildi:

“Bitcoin’in yedi günlük hareketli ortalama için NVT Sinyali, 4 yılın en düşük seviyesi olan 235.252’ye ulaştı.”

Analist: daha önce yaşanan Death Cross’lar var

Analist Capital, benzer bir eğilimi gösteren, 2022 Ocak ayında meydana gelen Death Cross yakın zamanda yeniden meydana gelebileceğini söylüyor. Ocak ayından bu yana, BTC fiyatı aşağı yukarı yüzde 40 düşüş yaşadı. Analist Rekt Capital genel durumlarla ilgili olarak şunları söylüyor:

“Tarih, ne zaman Death Cross meydana gelse, BTC’in daha derin bir düşüş yaşadığını görünüyor. Şimdi bir tanesi gerçekleştiğine göre, potansiyel olarak ne bekleyebiliriz?”

“BTC, daha önce Death Cross sonrası yüzde 55 – 71 oranında düşüşler yaşadı. Tarih yüzde 55’lik bir çöküşle kendini tekrar edecek olsaydı eğer, BTC fiyatının 18.000 dolar civarında dibe vurması gerekir.”

Son dakika gelişmelerden ve en güncel haberlerden anında haberdar olmak için bizi İnstangram ve Telegram‘da takip edin!

Yazar Hakkında

TeknoGoril

Yorum Yaz

Yorum Yazmak için Tıkla!