Anasayfa » Shiba Inu Çok Beklenen Metaverse Projesi
Kripto Para

Shiba Inu Çok Beklenen Metaverse Projesi

shibametaverse

Shiba Inu ekibi, gündemde olan Metaverse projesiyle ilgili “SHIB: The Metaverse” adı verilen projeyle Metaverse platformunda zirveye oynamayı amaçlıyor.

Memes coin olarak geliştirilen Shiba Inu, piyasaya çıktığından beri popülerliğini koruyan ve Dogecoin’in önüne geçti. Bu süreçte büyük kitlelere ulaşan projenin şu an Twitter’da 3 milyondan fazla takipçisi bulunuyor.

Yeni Metaverse projesinin kullanıma başlanmasıyla birlikte Shiba Inu ekosisteminin bir bütün olarak verimli biçimde kullanılması amaçlıyor. Buna göre, ekosisteminde SHIB tokeniyle LEASH ve BONE kriptolarının de aktif olarak kullanmayı amaçlıyor.

Shiba Inu Metaverse projesi önümüzdeki dönemde yeni ortaklıklarla da karşımıza çıkabilir. Aynı zamanda projenin shib.io adında yeni bir platformda çıkması bekleniyor.

Shib Metaverse, 100 binden fazla sanal araziden oluşacak

Shiba Inu tarafından yapılan açıklamada Metaverse projesi, 100.595 sanal arazi bulunacak. İlk aşamada 35.431 arsanın kilidinin açılması düşünülünüyor. 4 farklı bölgeye ayrılacak bu arsalardaki parsel fiyatlarının 0,2 ila 1 ETH arasında değişebileceği ön görülüyor. 

Geliştirici ekip, sanal arsa satın alımıyla kullanıcıların pasif gelir elde etme ve ödüller kazanma gibi avantajlar elde edebileceğini söylüyor. Arazi sahipleri için bazı ayrıcalıklar olacağı ve bunların yakın zamanda duyurulacağında belirtiyorlar. Shiba Inu, böylece Decentraland ve Sandbox gibi Metaverse alanında lider projeleriyle sıkı bir rekabete başlayacak. 

Yazar Hakkında

TeknoGoril

Yorum Yaz

Yorum Yazmak için Tıkla!