Anasayfa » Shiba Projesinin Arkasındakiler: SHIB Almayı Düşünenler İçin Çok Önemli İpuçları
Kripto Para

Shiba Projesinin Arkasındakiler: SHIB Almayı Düşünenler İçin Çok Önemli İpuçları

shiba-projesi

Shiba Inu, Dogecoin’in katili olarak oluşturulan kripto paradır.

Dogecoin katili olarak piyasaya çıkan Shiba Inu, yılın parlayan yıldızları arasındaydı. Shiba Inu çok kısa bir sürede yaklaşık %55.000 artarak iyi bir fiyat ivmesi yakalamıştı. SHIB, bir ay önce 0.000088 dolar seviyesine çıkarak tavan seviyeye çıkmıştı.

Shiba Inu Projesi Kimin?

SHIB, Ryoshi takma adlı kişi tarafından oluşturulmuş bir projedir. Dogecoin’in piyasayı bloklamasıyla meme coinlerin çok tuttuğunu görenler pastadan pay almak istediler. Çıkışı bu hikaye olan Shiba Inu, diğer meme coinleri sollayarak hayatlara dokunan projeleriyle göz önünde olmak istiyor.

Shiba Inu Fiyat Performansı

 Shiba Inu, ezeli düşmanı Dogecoin’i piyasa değeri sıralamasında geçerek tarihe bir imza attı. ATH kaydettiği sırada piyasa değerinde patlama yaşayan SHIB, ilk 10’a girerek en büyük kripto paralar arasın 2. meme coin oldu.

SHIB, yaklaşık bir yıl öncesine kadar 0.00000016 dolardan işlem görürken bir çok sıfırı yuttu ve 0.000088 dolara kadar tırmandı. Ancak yatırım için bilinmesi gereken arz meselesidir. 1 katrilyon arza sahip olan SHIB, gerçekten enflasyonist bir kripto para birimine evriliyor.

Yazar Hakkında

TeknoGoril

Yorum Yaz

Yorum Yazmak için Tıkla!