Anasayfa » Shiba yorum-Ünlü analistten Shiba Inu yorumu: İşte kritik nokta!
Kripto Para

Shiba yorum-Ünlü analistten Shiba Inu yorumu: İşte kritik nokta!

SHIB-Shiba-Inu-yorum
Ünlü Kripto para analisti olan Peter Brandt’e göre, Shiba Inu’nun fiyat performansı mevcut modelde oldukça kritik bir noktada.

Peter Brandt yakın zamanda Shiba Inu (SHIB) tablosu yayınladı. Bu tablo, Shiba Inu bir ters baş-omuz modeli oluşturduğunu gösteriyor. Bu bir yükseliş modelidir. Modelin, yaklaşan bir eğilimin tersine çevrilmesinin bir göstergesi olduğuna da düşünülünüyor.

Adı üstünde bu model, aşağı yönlü baş-omuz formasyonunun ters çevrilmiş bir türüdür. Öncedende olduğu gibi Shiba Inu, önemli bir ralli gerçekleştirdi. Bu ralli sonucunda Shiba CoinMarketCap’te 12. sıraya yükseldi.

Brandt, ters baş-omuz modelinin açık bir şekilde yükselişe işaret ettiğinin altını çizdi. Ayrıca son yükseliş trendinin sağlam bir temeli yoktu. Bu yüzden SHIB, bir haftadan kısa bir sürede başardığı kazançların tamamını tamamen sildi.

Piyasada yalnızca değer kaybı yaşayan SHIB olmadı bunun yanı sıra bütün başta büyük coinler olmak üzere ciddi oranda değer kaybı yaşandı.

Shiba Inu yorum

Peter Brandt, Shiba’nın trend çizgisi desteğinin üzerinde kalmayı başarması durumunda yükseliş momentumunu yeniden kazanabileceğine inanıyor. Böyle bir durumda yeni oluşan formasyon bir satın alma fırsatına işaret gösterebilir.

Shiba Inu, boyun çizgisinin aşağısında kırılırsa, bir satın alma fırsatı yaratabilir. Anlık olarak, boğaların bir üstünlüğü var gibi görünüyor.

SHIB, son bir günde %4 oranında bir yükseliş yaşadı. Bu yazının yazıldığı sırada ise 0,00001337 dolar civarında işlem görüyor.

Ne olursa olsun kripto para birimi geçen pazar gününden bu zamana %28’den fazla değer kaybına uğradı. Vietnam’da erken başarı elde eden yeni bir Shiba Inu temalı kart oyununun, meme coin’in son başarısının arkasındaki ana neden olduğu düşünülünüyor. Tüm olaylara rağmen SHIB, geçen ekim ayında ulaşılan rekor zirvesinden hâlâ önemli ölçüde düşük seviyelerde işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden ve en güncel haberlerden anında haberdar olmak için bizi İnstagram ve Telegram‘da takip edin!

Yazar Hakkında

TeknoGoril

Yorum Yaz

Yorum Yazmak için Tıkla!